15 Mayıs 2017

Arçelik Sorunla İlgilenmiyor...

22 Mart 2017 tarihinde evime buzdolabı çamaşır ve bulaşık makinesi hayatımızı kabusa çevirdi. Makineler 25 Mart cumartesi günü eve kuruldu. 9. katta oturuyoruz servis elemanları paketlerini aşağıda açtıklarını söyledi asansörle evimize kadar taşındı. Sonra 15 dakika içinde kurdular ve gittiler. O gün buzdolabını çalıştırdıklarında asfalt delinen makineler gibi çalışmaya başladı. Kabus böylelikle başladı. Pazar günü geçti susmadı pazartesi oldu susmadı. Derken bulaşık makinesini çalıştırdım, pazartesi akşam makine karma programda 3 saat boyunca çalıştı ama kurutmadı. Sonra gece 23.00' di bir daha çalıştırdım sabah yine su içinde. Bir de bulaşık makinesi başka model gönderilmiş, 5 gün sonra fark ettim çünkü kurutmamasına odaklanmıştık. Çamaşır makineside tepinerek çalışıyor. En son 3.200 TL'ye aldığım buzdolabı dün evlere şenlik bir gürültü ile içindeki malzemeleri eriterek buz yapmaya başladı.

Hatice 5.371 Okunma

Cevaplar

 • Hatice21 Haziran 2017

  22 Mart'ta aldığım buzdolabı gürültülü çalışma alt bölümün buzlanması derin dondurucu kısmınında eritmesi nedeniyle 31 Mayıs'ta değişti. Yeni gelen üründe egzozu patlamış araba gibi çalıştığı gibi bir de 10. günde paslandı. 17. günde buzdolabının sesi kesildi. Acaba haksızlık mı yapıyorum sesi kesildi derken 2 gündür buzdolabının soğutmadığını ve derin dondurucu kısmınında yine et balık ne varsa çözdürdüğünü sabah buzdolabının kapağını açtığımda çöp kokusunun eve yayılmasıyla fark ettim. 3 aydır bana ikinci kez bu mağduriyeti yaşatan Arçelik dalga mı geçiyorsun? Ben şikayet etmekten yoruldum siz bozuk malları göndermekten yorulmadınız mı? Üç aydır ne psikoloji kaldı ne uyku evim servis elemanlarının yol geçen hanına döndü. Önce bayii sonra servis sonra bölge bana teknik terimlerle hikaye anlatıp duruyorlar. İkinci kez değişim kararı verilmiş değişim falan istemiyorum paramı geri istiyorum.

 • Hatice13 Haziran 2017

  11.06.2017 tarihinde durumu genel merkeze bildirdim. 12.06.2017 tarihinde servis 13.06.2017 tarihinde geleceklerini söylediler. Gelmeden bir saat önce arayacaklarını söylediler akşam oldu. Daha arayan soran yok. Bu ürün 3 aydır kabus oldu hala olmaya devam ediyor. Her günümüz servis gelecek yok ürün değişecek yok ona laf anlat yok buna laf anlat çözüm istiyorum çözüm.

 • Hatice13 Haziran 2017

  Arçelik sanırım bizimle dalga geçiyor. 2 aylık süre sonunda tüm psikolojim, i altüst edip değiştirdikleribuzdolabı 3 gün normal çalıştı. Sonrasında evde olmadığımızdan takip yapamadık ama 5. günden sonra kesik kesik acayip rahatsız edici hatta gece yarısı uykudan uyandıran bir ses çıkarmaya başladı. Her gün sesi artarak eksozu patlamış araba gibi çalışmaya başladı. Üstüne üstelik daha 10 gün dolmadan paslanmaya başlamış. Zaten malzemesinin ilk aldığım ürünün kalitesinde olmadığını kurulduğunda servis elemanlarına ve bölgeden gelen yetkiliye söylemiştim. Önceki ses yapıyordu ama parmak izi bırakmıyordu bu gelende bürtün izler belli oluyor. Bir de içerisi ikapkara is olmuştu ve yanık izleri vardı. Servisten gelen elemanlar cifle silince geçer dedi gittiler. 3 aydır yapılan bu işkenceye artık son verin yeter ya servis inanmaz, bayii benim istediğim ürünü iptal edip elindeki ürünü gönderir.

 • Hatice26 Mayıs 2017

  Bu arada çamaşır ve bulaşık makinesinin hatta buzdolabının çalışma videolarınıda bu markayı almak isteyen arkadaşlar için çekip yayımlamak istiyorum belki almayı düşünen tüketicilere kullan at makine almalarında yardımcı olur.

 • Hatice26 Mayıs 2017

  Evet Arçelik olarak sizleri tebrik etmek lazım. Çok ekonomik makinalar üretmişiniz enerji tasarrufları bir harika. Çünkü çalıştıramıyorsunuz. Komşularınızla kavga etmektense çamaşır makinesini çalıştırmıyorsunuz. Dolayısıyla kirli gezmeyi öğrenip elektrikten sudan ve deterjandan tasarruf ediyorsunuz. Bulaşıklarınızıda 3 saat yıkayıp kurutnadığı için elinizde yıkamak daha kolay geliyor. Böylelikle süs eşyası gibi kullandığınız için süs eşyasınada ihtiyacınız olmuyor. Bunun için çooooooooook teşekkür ederim Arçelik

 • Hatice26 Mayıs 2017

  Kim irtibata geçiyor. Hayatım 2 aydır kabus. Buzdolabını değiştirme süreci başladı ama çamaşır ve bulaşık makinesi için sözde Samsun bölge bayiinden gelecek yetkilileri bekliyecekmişim. Ramazandan dolayı bir ay gecikebilirmiş. Dalgamı geçiyorsunuz ya Çalışırken evden uçak kalkıp iniyomuş gibi çalışan ve apartmanı ağağa kaldıran çamaşır makinesi ve kurutmadığı gibi çizilmedik bardak bırakmayan bir bulaşık makinesi ile baş başa bir ramazan geçirmem layık görülmüş. Sizi beklemekle geçecek hayatım ramazan bayramıda geçer ben izinde memleketteyken gelmeye kalkarlar ben 10 saatlik yolu siz geleceksiniz diye tekrar gelirim öylemi. Daha dün akşam çamaşır yıkayayım dedim apartman ayağa kalktı nasıl bir işkenceye maruz bırakıldım. Ben 6588ı bulaşık makinesi siparişi veriyorum bana 6488ı yolluyorlar bunu size kaç sefer aradım anlattım. hiçbir çözüm yok. Bunlar için mi teşekkür edeyim.

 • Arçelik Temsilcisi15 Mayıs 2017

  ARÇELİK Değerli Müşterimiz, Öncelikle Firmamıza gösterdiğiniz ilgiye teşekkür ederiz. Başvurunuzla ilgili olarak özel müşteri danışmanımız sizinle irtibata geçecektir. Ürün ve hizmetlerimizle ilgili her türlü bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi öncelikle [email protected] kanalıyla bizlere iletmenizi rica ederiz. Ayrıca tüm başvurularınız için Türkiye’nin her yerinden, 444 0 888 / 0850 210 08 88 Arçelik Çağrı Merkezimiz 7 gün 24 saat hizmetinizdedir. Durumu bilgilerinize sunar, sağlık ve mutluluk dolu günler dileriz. Arçelik A.Ş. Tüketici Hizmetleri 444 0 888 / 0850 210 08 88 www.arcelik.com.tr

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön