sta-1-hoverYetersiz Çözüm

Arçelik Sorumsuzluğu,Ürünler Bozuluyor Yardımcı Olan Yok!

Nurullah Nurullah18 Haziran 2018 23:03

2 yıl önce bütün beyaz eşyalarımı Arçelik’ten aldım. Aldığım günden beri çamaşır makinesi sorunlu aynı makineyi annem de kullanıyor hiçbir sorun yok zaten özellikle çamaşır makinesini aynı model aldık.Çamaşır makinesi çalıştığı zaman sanki uçacakmış gibi sallanıyor ve kazan içinde adını koyamadığım değişik sesler çıkıyor! Servisi kaç kez çağırdım cevaplar hep aynı; sorun yok! 9 kiloluk çamaşır makinesine biz fazla çamaşır koyuyormuşuz! Çözüm bulamadıklarının onlar da farkında aslında. Ayrıca yine buhar kazanlı ütümü alt tabanı ve gövdesini değiştirmek üzere servise götürdüm önce beş gün sonra hazır olur dediler sonra ücretli değişim olacak dediler sonra haber bekleyin bizden dediler üstünden on beş gün geçti ama dönmediler,kendim müşteri hizmetlerini aradım bilgi aldım ürün değişmiş! Ücret bana bildirilmemiş! Aramasam hiç dönmeyecekler! Ütüm hala teslim edilmedi bir aydır evde ütüsüzüm bakalım ne zaman gönderecekler!

  • - Görüntüleme
empty-star empty-star empty-star empty-star empty-star
0/5

Cevaplar

profile-icon Nurullah 05 Kasım 2018 20:34

Kullanmış olduğum Arçelik çamaşır makinesi ile ilgili daha önce şikayetlerimi bildirdim müşteri hizmetleri ile görüştüm bakın dönüş bile yapılmıyor dedim ve onların hala dönüş yapmasını beklerken üstüne bir arıza ile daha karşılaştım! Çamaşır makinesi çalışırken içindeki kıyafetleri yırttıı! Ve içinden yuvarlak bir tel parçası fırladı ve makinedeki bütün su evime döküldü! Bu tel evde olan çocuğumun bir tarafına da fırlayabilirdi! Daha önceki arıza henüz giderilmemişken üstüne böyle saçma sapan bir sorunla daha karşılaştık artık makinenin arızasından bıktım kesinlikle ama kesinlikle değişim talep ediyorum bu makineyi kesinlikle kullanmak istemiyorum sorunuma çözüm bulunmadı bu kez de bulunmazsa arçelikle mahkemelik olacağız.

profile-icon Nurullah 27 Haziran 2018 20:44

Arçelik çamaşır makinemle ilgili daha önce de şikayetimi yazdım fakat hala ilgilenen yok! Çamaşır makinesi neredeyse çalışan tüm programlarda kazan içinde değişik sesler çıkarmaya devam ediyor... Makinedeki bu sesler devam ettikçe bende buraya yazmaya devam edeceğim! Koskoca marka daha çözüm bulmadı bulmak için de uğraşmıyor müşteri değeri bu kadar! Arçelik almayın kesinlikle almayın boşuna para vermeyin

profile-icon Nurullah 24 Haziran 2018 10:11

Arçelik şikayeti yazdığım ilk gün dönüş yaptı size yardımcı olacağız gerekli yönlendirmeleri yapacağız denildi fakat fiyasko... Arayan soran gelen giden yok... Marka ve müşteri değeriniz buymuş yazık çok yazık... Şikayet başlığımı da değiştirmişler. Şikayetvar.com yaptı galiba. Arçelik markasının rezilliği diye yazmıştım.

Arçelik Logo Arçelik 19 Haziran 2018 08:03

Sevgili müşterimiz Öncelikle Firmamıza gösterdiğiniz ilgiye teşekkür ederiz. Şikayetiniz bizlere ulaştı. Sizinle en kısa sürede iletişime geçeceğiz. Ürün ve hizmetlerimizle ilgili her türlü bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi öncelikle [email protected] kanalıyla bizlere iletmenizi rica ederiz. Arçelik ailesi olarak sağlık ve mutluluk dolu günler dileriz. 7/24 yanınızdayız, mutluluğunuz için buradayız. Arçelik A.Ş. Tüketici Hizmetleri 444 0 888 / 0850 210 08 88 www.arcelik.com.tr

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler