12 Haziran
#12101188

Arçelik Sorumsuzluğu!

10 senedir Bim marketten aldığım deterjan ile Arçelik marka bulaşık makinemizi sorunsuz kullanmaktaydım. 1 ay önce alt tabanda bulunan şamandıra arızasından ötürü servis çağırdım.
Şamandıranın makine içerisindeki pervanenin yanlardan su sızdırması sebebi ile al tabana su kaçırdığını ve şamandıra dahil pervanesini yenisi ile değiştirmem gerektiğini söyledi.
Ben de alt ve üst olmak üzere pervane ve şamandırayı servisin değişmesi için onay verdim.
Sonrasında bulaşık makinemizi aynı düzende çalıştırdım.
Bulaşık yıkaması bittikten sonra bulaşıkları kireç benzeri lekeli bıraktığını fark ettik. Tekrarlara rağmen netice değişmedi.


Tavsiye üzerine Finish Hepsi Bir Arada tablet, Fairy tablet ile denedim. Sorunsuz yıkadığını gördüm. Pervane değişmeden önce kullandığım Bim deterjan yarım kutu halen duruyor ve öncesinde tertemiz yıkayan deterjan tekrar denemelerde deterjan artık temiz yıkamıyor, özellikle reklamlarda ve hatta Finish paketlerinde bas bas Arçelik reklamları yapılıyor ve muhakkak kullanmamızı öneriyorsunuz.


Servis pervaneyi değişmeden önce zorunlu olmadığım deterjanları neden kullanmak zorundayım, Bim'den 50 yıkamalı deterjan 15 TL, Finish 50 TL Fairy, Finish markalarını daha fazla zengin etmek için yaptığınız pervanede hata olduğunu düşünüyorum ben. Ya benim makinemi değiştirin veya herkesin kullandığı ucuz deterjanlar ile nasıl diğer markaların bulaşık makineleri bulaşık yıkıyorsa sizde bana tüm deterjanlar ile çalışan makine verin.


Ben Arçelik makinesini satın alırken falan marka deterjandan başka deterjandan olmaz diye sözleşme imzalamadım ve kabul etmiyorum.

Muhammed Muhammed 882 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • Arçelik Temsilcisi12 Haziran

    Sevgili müşterimiz Öncelikle Firmamıza gösterdiğiniz ilgiye teşekkür ederiz. Şikayetiniz bizlere ulaştı. Sizinle en kısa sürede iletişime geçeceğiz. Ürün ve hizmetlerimizle ilgili her türlü bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi öncelikle [email protected] kanalıyla bizlere iletmenizi rica ederiz. Arçelik ailesi olarak sağlık ve mutluluk dolu günler dileriz. 7/24 yanınızdayız, mutluluğunuz için buradayız. Arçelik Müşteri İletişim Merkezi 444 0 888

Ziyaretçi Yorumları