22 Şubat 2016 #4946787

Arçelik Son Teknoloji Bulaşık Makinesi Kurutmuyor

Daha 15 günlük sıfır üründe kurutma problemi var. Yetkili servisi 3 defa sorun ile alakalı olarak çağırmamıza rağmen sorun çözülemiyor. Her defasında farklı ama hiçte akla mantığa sığmayan önerilerde bulunuyorlar. En son ki önerileri programı takip edip ürün kurutma işlemini tamamladığında hemen kapağını açıp içerideki havayı boşaltmak gerekiyormuş. Böyle yapınca bulaşıkları kuru alabilecekmişim.


İlk defa bulaşık makinesi kullanan birisi belki inanabilir. Söylenen şeyde hiçte akla mantığa uymuyor. Ayrıca bulunduğumuz siteye toplu olarak 700 yakın aynı model bulaşık makinesi Arçelik tarafından verilmiş. Çevre katlarında bulunan komşularımızın hiç birinde böyle bir sorun yok, ama ne yazık ki servis bu durumun bir arıza olduğunu hala anlamış değil. Ürün değiştirilmesi istiyorum.
Arçelik yetkililerin konuya acilen müdahale etmeleri gerekmektedir.

Muharrem 4.937 Okunma

Cevaplar

  • Muharrem23 Şubat 2016

    Didem hanıma geri dönüş ve ilginizden, sorunumun çözülmesi doğrultusunda gösterdiğiniz ve göstereceğiniz çabanızdan dolayı şimdiden teşekkür ederim.

  • Muharrem23 Şubat 2016

    Geri dönüş ve ilginizden, sorunumun çözülmesi doğrultusunda gösterdiğiniz ve göstereceğiniz çabanızdan dolayı şimdiden teşekkür ederim.

  • Arçelik Temsilcisi22 Şubat 2016

    Değerli Müşterimiz, Öncelikle Firmamıza gösterdiğiniz ilgiye teşekkür ederiz. Başvurunuzla ilgili olarak Ö. müşteri danışmanımız sizinle irtibata geçecektir. Ürün ve hizmetlerimizle ilgili her türlü bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi öncelikle [email protected] kanalıyla bizlere iletmenizi rica ederiz. Ayrıca tüm başvurularınız için Türkiye’nin her yerinden, 444 0 888 / 0850 210 08 88 Arçelik Çağrı Merkezimiz 7 gün 24 saat hizmetinizdedir. Durumu bilgilerinize sunar, sağlık ve mutluluk dolu günler dileriz. Arçelik A.Ş. Tüketici Hizmetleri 444 0 888 / 0850 210 08 88 www.arcelik.com.tr

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön