sta-4-hoverİyi Çözüm

Arçelik Sıfır Alınan Klima İçin Montaj Kurulum Ücreti

Yasin Yasin1 hafta önce

20.05 2020 tarihinde Arçelik Bayiiden almış olduğum klimaya montaj ve kurulum dahil olarak ödediğim ücretin dışında montaja gelen yetkili servis ek olarak 250 TL ücret talep ediyor. Kurulumun yapılacağı yerde müteahhit in hali hazırda kablo ve boru tesisatı var olmasına rağmen. Bunun nasıl bir açıklaması olabilir benim aklim mantığım almıyor. Ücret ödemeyeceğimi söyledim klimayı bırakıp gittiler. Bu şekilde urunu iade edeceğim.?

  • - Görüntüleme

Cevaplar

profile-icon Yasin 6 gün önce

Aynı gün beraber klima aldığım komşuma montaja gelen yetkili servis hiçbir ücret talep etmezken bana gelen başka bir yetkili servis bu ücreti nasıl talep ediyor. Bu yoğunlukta bu durumu fırsatamı çevirmek isteniliyor. Ne kopartisak kar mantığıyla. 15 metreye kadar montaj ücretsiz deniliyor. Benim kurulu olan tesisatima 1 metre ilave boru için 250 TL isteniliyor. Diğer komsularimada sordum onlardan da hiçbir ücret talep edilmemiş.

Arçelik Logo Arçelik 1 hafta önce

Sevgili müşterimiz , Öncelikle Firmamıza gösterdiğiniz ilgiye teşekkür ederiz. Şikayetiniz bizlere ulaştı. Sizinle en kısa sürede iletişime geçeceğiz. Ürün ve hizmetlerimizle ilgili her türlü bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi öncelikle [email protected] kanalıyla bizlere iletmenizi rica ederiz. Arçelik ailesi olarak sağlık ve mutluluk dolu günler dileriz. 7/24 yanınızdayız, mutluluğunuz için buradayız. Arçelik Müşteri İletişim Merkezi 444 0 888 www.arcelik.com.tr

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler