16 Eylül 2013 #2013213

Arçelik Set Üstü Ocağı Sorununu Çözemiyor!

Arçelik, 1 yıldır 4 göz olan set üstü ocaktaki sorunu çözemedi. İlk gelindi düğmeler, sonraki gelişinde gaz ayarı, daha sonraki gelişinde ateşleme ünitesi altındaki parça, daha sonra paslanmaz üst komple değişti. Daha bitmedi gaz sorunu devam etmekte, ses ve parlama yapmakta. Hatta bir önceki servis, servis esnasında tüm evin elektriğini kesti.


Son servis ise,gaz ünitesinde tekrar değişim söyledi. Sayısız servis, fakat servisler için rapor talep etmeme ve servis fişi talep etmeme rağmen verilmiyor. Arçelik 4 göz gaz ünitesini bir yılda sorununu çözemedi. Şuan evdeki ocak emniyetsiz çalışmakta. Değişim taleplerim ise değerlendirilmeyerek, devamlı servise yönlendiriliyor. Değişim istiyorum yeter!

Süleyman 227 Okunma

Cevaplar

 • Süleyman02 Temmuz

  Problemler devam etti, Arçelik çok fazla servis vermediğini iddia etti, formu eksik verdi, sonuç olarak garanti süresi doldu, bende bir sonraki alışverişimde Arçelik almadım, almayacağım. Bu şekilde, ürünün arkasında olmayarak satış yapılamaz.

 • Süleyman23 Ekim 2013

  Problem halen devam ediyor.

 • Süleyman19 Eylül 2013

  17.09.2013'de gelindi. Çektiğim video görüntüleri Arçelik servisine verildi. Fakat bu zamana kadar arayan olmadı. Sorun çok büyük sanırım. Bekliyorum...

 • Arçelik Temsilcisi16 Eylül 2013

  İlginiz için teşekkür ediyoruz Tüketicimizin başvurusuyla ilgili gerekli işlemler başlatılmıştır. ARÇELİK AŞ. TÜKETİCİ HİZMETLERİ 444 0 888 www.arcelik.com

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön