10 Mart 2014

Arçelik Servisi Ürün Tesliminde Özensiz Davranıyor

Arçelik marka buzdolabımızın gövde kısmında çatlak oluştuğu için ürünü garanti çerçevesinde üzerine ücret farkını ödeyerek daha üst modele değiştirdik. Kısa süre sonra ürün elimize ulaştı. Ürünü şuan ambalajında koruyup bir süre sonra kullanacağımızı belirtmiştik. Fakat buzdolabının ambalajları sökülmüş bir şekilde apartman merdivenlerinden sürüyerek ikinci kata çıkarıldı.


Ambalajların sökülme sebebini ve bu kadar pahalı bir ürünün neden bu şekilde açıkta uygunsuzca taşınmasının gerekçesini sorduğumuzda herhangi bir cevap alamadık. Ayrıca yeni ürün olduğu için garantinin yeniden başlatılmasını, ücret farkı ödeyerek ekstra garanti yaptırma talebimize de olumlu bir cevap alamadık.

Zeynep 157 Okunma

Cevaplar

  • Zeynep11 Mart 2014

    İlgili yetkili servis tarafından arandım. Fakat önerileri,özensizce taşıdıkları buzdolabına uygun köpük ve karton getirip ambalajlamak oldu.Kutunun üzerinde kocaman "kullanılacak yere kadar ambalajlı taşıyınız." yazmasına rağmen.Sundukları öneri geçerli bir çözüm değeri taşımamaktadır.Sonuçta bu denli pahalı ve hassas bir ürüne özensizce davranıp,sonuçta özür bile dilemeden böyle bir servis cevabıyla karşılaşacağımızı tahmin etmiyorduk.Sonuç olarak sorunumuz bir çözüme ulaşmadı.

  • Arçelik Temsilcisi10 Mart 2014

    İlginiz için teşekkür ediyoruz Tüketicimizin başvurusuyla ilgili gerekli işlemler başlatılmıştır. ARÇELİK AŞ. TÜKETİCİ HİZMETLERİ 444 0 888 www.arcelik.com

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön