20 Mart 2013

Arçelik Servisi Su Sebilini Bozdu Değişimi Reddediyor!

Arçelik EBS 1050 modelindeki su sebilimiz damlattığından dolayı yetkili servisi aradık ve tamire götürdüler.2 gün sonra gelen ürünün muslukları dipten akıyordu.Muslukların ters takılmış olduğunu farkedip söyledim.(2 gün de atölyelerinde denemek için kalmıştı bu ürün!)Tecrübesiz ekip,balkona çıkardıkları ürünün musluklarını tekrar ters çevirip taktılar.Bu kez de musluklar eğri akıyor.

Bunun 1 haftaya kadar düzeleceğini söylediler.Bende daha kötü olur diye korktum tekrar kurcalatmak istemedim.2 hafta sonra Arçelik'i tekrar aradım ve ürünün değişimini istedim.Bir eleman yolladılar ve o da servisi kayırmak için ürünün orjinal olduğunu söyledi.Kendi hatalarını kabul edip,ürünü değiştirmiyorlar!

Halil 532 Okunma

Cevaplar

 • Halil22 Mart 2013

  Ürünümüzü bozan servisin dediği gibi arçelik artık kesinlikle değişim yapmaya yanaşmıyor.Yeni gönderdiğiniz servis elemanları da ürünümüzü bozan servis elemanları gibi konuşuyor ve ürünün değişimini arçelik in yapmak istemediğini daha doğrusu yapmayacağını söylüyor.İyi ne güzel hem bozun, hem hatanızın ceremesini biz çekelim. Anladığıma göre artık arçelik yeterince müşteriye sahip olduğunu düşünüp,bizim gibi müşterilere itibar etmiyor. Ama bu böyle daha fazla devam etmez emin olun.

 • Halil22 Mart 2013

  Benimle görüştüğünüzde, Arçelik üst düzey yetkililerinin beni tekrar arayıp ilgileneceklerini söylediniz ama arayan soran olmadı,bekliyorum.

 • Arçelik Temsilcisi21 Mart 2013

  İlginiz için teşekkür ediyoruz Tüketicimizin başvurusuyla ilgili gerekli işlemler başlatılmıştır. ARÇELİK AŞ. TÜKETİCİ HİZMETLERİ 444 0 888 www.arcelik.com

 • Halil20 Mart 2013

  İletişim numaramı güncellemiş bulunmaktayım

 • Arçelik Temsilcisi20 Mart 2013

  Web sitesi üzerinden ilettiğiniz mailiniz elimize ulaşmıştır. Ancak site formuna girilen telefon numaralarısı cevap vermemektedir.Ulaşabileceğimiz bir iletişim numarası iletildiği takdirde en kısa süre içerisinde geri dönüş yapılacaktır. ARÇELİK AŞ. TÜKETİCİ HİZMETLERİ 444 0 888 www.arcelik.com

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön