25 Ocak 2014 #2256524

Arçelik Servisi Bozuk Dolapla İlgilenmiyor

Arçelik'ten 1 sene önce aldığımız 5797 NHİ Model buzdolabı dün bozuldu. Genel merkezi aradım, acil olduğunu belirttim. Dönüş yapmadılar. 3.aramamda servis numarasını aldım. Servis geldi ürünün kompresöründe arıza olduğunu, stok bilgisini göremediklerini, ertesi gün bizi arayacaklarını söyleyip gittiler. Dönüş olmayınca servisi aradım. Parçanın ellerinde olmadığını , sürecin bir haftayı bulacağını söylüyorlar. Yeni ya da geçici ürün talep ettiğimde mümkün olmadığını söylediler. Buzdolabımdaki bütün gıdalarım bozuldu.

Murat 99 Okunma

Cevaplar

  • Murat30 Ocak 2014

    Tamamen kurumsallık ve profesyonellikten uzak tavırlarını sürdürmeye devam ediyorlar. Minimum 20 aramamdan sonra zar zor getirtebildiğim bir emanet dolapla hala ürünümün tamirini beklemekteyim. Hiç bir geri dönüş yapılmadı. 1 yıllık ve hala üretimde olan bir buzdolabının Gebze'den getirilemeyen parçası, 1 haftada tamirinin yapılamaması, müşteriyi mağdur etmemeye çalışmak gibi bir çabalarının olmaması ve en önemlisi 1 yılda bozulan ürünleriyle arçelik bundan sonra ürünlerini almacağım bir marka.

  • Arçelik Temsilcisi27 Ocak 2014

    İlginiz için teşekkür ediyoruz Tüketicimizin başvurusuyla ilgili gerekli işlemler başlatılmıştır. ARÇELİK AŞ. TÜKETİCİ HİZMETLERİ 444 0 888 www.arcelik.com

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön