02 Kasım 2016 #6838482

Arçelik Servise Gidip Yapıldı Diye Geri Gelen Kahve Makinem Aynı Arızadan Yine Çalışmıyor

Çift cezveli kahve makinemiz Ayazağa'da bulunan yetkili servise götürüldü. Cihaz garanti dışı tamir edildi. Isıtıcısının değiştiği ve kalibrasyon ayarının yapıldığı söylenerek 118.00 TL ücret alındı. Test edildiği söylendi ve yeni kahve makinesi alındığından cihaz denenmemişti. Cihazı kullanıma açtığımızda kahveyi alıyor fakat pişirmeden haznesinde su olduğu halde yeniden kırmızı ışığı yanıyor diye yeniden servise gönderdiğimizde bu sefer de 150.00 TL yapılması için yeniden ücret isteniyor. 29.09.2016'da verdiğim ürünün sürekli aradığım halde geri dönüş yapılacak denilip hiçbir şekilde bilgi verilmedi. Aynı arızadan gönderdiğimi, söylediğim halde mağduriyetimizin giderilmesi gerekirken bir de telefona çıkan yetkili biz suçluymuşuz gibi konuştu. 30 Ekim'de aranıp cihazın yapılması için yine ücret istendi. Yapıldı denen makine hiç kullanılmadan çöp oldu.

Seba 4.830 Okunma

Cevaplar

  • Seba23 Kasım 2016

    Başvurum ile ilgili hep yanlış yetkili servislerinizden arandım. Israrla hepsine ayazağa şubeniz diye bildirdim oradan bir geri dönüş alamadığım gibi, yetki verdiğiniz bu servis şimdi de bana cihazınızı bulamıyoruz diye bilgi dönüyor. Bu ne vurdum duymazlık bu nasıl bir hizmet anlayışı. Hiç Arçelik adına yakışan bir hareket değil sizin bu servisinizin sağladığı hizmetler. Ben sırf orası ile muhatap olmamak için gittim yeniden kendime 500 TL verip kahve makinesi aldım ama sırf bu davranışları sebebiyle servisinizin her yerde kötü reklamını yapmaya devam edeceğim.

  • Seba02 Kasım 2016

    Konu hakkında arayıp yardımcı olmak isteyen müşteri danışmanınızın nazik ve yardımsever davranışı için teşekkür ederim. Köklü ve güvenilir bir firma olarak ve kendisinin de yardımlarıyla mağduriyetimizin giderileceğini umuyorum.

  • Arçelik Temsilcisi02 Kasım 2016

    Değerli Müşterimiz, Öncelikle Firmamıza gösterdiğiniz ilgiye teşekkür ederiz. Başvurunuzla ilgili olarak özel müşteri danışmanımız sizinle irtibata geçecektir. Ürün ve hizmetlerimizle ilgili her türlü bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi öncelikle [email protected] kanalıyla bizlere iletmenizi rica ederiz. Ayrıca tüm başvurularınız için Türkiye’nin her yerinden, 444 0 888 / 0850 210 08 88 Arçelik Çağrı Merkezimiz 7 gün 24 saat hizmetinizdedir. Durumu bilgilerinize sunar, sağlık ve mutluluk dolu günler dileriz. Arçelik A.Ş. Tüketici Hizmetleri 444 0 888 / 0850 210 08 88 www.arcelik.com.tr

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön