28 Ekim 2016 #6804613

Arçelik Servis Yeni Mutfağı Mahvetti

Arçelik ankastre setinin montajı için randevu üzerine gelen Arçelik servisi, mutfağa şöyle bir göz atıp bir evde bulunması mümkün olmayan malzemelerin (baca borusu, al bant) hazırda bulunmamasını bahane edip, sadece 15 dk mesafedeki hırdavatçıdan temin etme teklifimize de kulak asmayıp, ertesi güne yeniden randevu almamızı söyleyip, eve girdikten 10 dakika sonra terk ettiler ve bize tam bir güne mal oldular.
Konuşmalar sırasında kendi ağızlarından, bu tip durumların montaj için gittikleri evlerin yarısında meydana geldiğini işittik. Müşterilerin mağduriyetini ve hali hazırda iş yoğunluğundan şikayet eden servis elemanlarını her eve en az iki defa gitmek zorunda bırakan bu işleyişi, sadece servis ekibinin vurdumduymazlığı ile açıklamak mümkün değildir. Montaja gelmeden önce gerekli malzemeleri basit bir telefonla müşteriye aktarabilecek bir sistem getirmeyen Arçelik asıl sorumludur kanımca.

Mehtap 837 Okunma

Cevaplar

  • Arçelik Temsilcisi28 Ekim 2016

    Değerli Müşterimiz, Öncelikle Firmamıza gösterdiğiniz ilgiye teşekkür ederiz. Başvurunuzla ilgili olarak özel müşteri danışmanımız sizinle irtibata geçecektir. Ürün ve hizmetlerimizle ilgili her türlü bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi öncelikle [email protected] kanalıyla bizlere iletmenizi rica ederiz. Ayrıca tüm başvurularınız için Türkiye’nin her yerinden, 444 0 888 / 0850 210 08 88 Arçelik Çağrı Merkezimiz 7 gün 24 saat hizmetinizdedir. Durumu bilgilerinize sunar, sağlık ve mutluluk dolu günler dileriz. Arçelik A.Ş. Tüketici Hizmetleri 444 0 888 / 0850 210 08 88 www.arcelik.com.tr

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön