05 Mayıs
Yorum Yap
#10403526

Arçelik Servis Ve Montaj  Sorunları!

04.05.2018 tarihinde yaylacık Mah. **/5 sk. NO:27 D:*'ye çeyizlik alınan tüm ürünlerimi bağlamak üzere gelen servis mutfak camımı çatlatmış ve bunun sorumluluğunu almıyoruz diyerek gitmiş. Eve ürünleri ilk getiren kişiler camın kullanıma uygun olması durumunda montajları yapacaktı fakat, camda patlama riski olmasın diyerekten davlumbaz için ayrılan beton kısma kalem ile işaret koymuş ve bu kısımlardan delinsin demişti.


Sonrasında gelen servis yetkilileri ilk gelen kişilerin belirttiği yerden değil cam üzerinden delik açarak ve olması gerekenden büyük vida kullanarak bir de bunun üstüne fazla sıkıştırarak camı patlatmış.


Sonrada biz sorumluluk almıyoruz diyerek evden gitmiş. Ben bunu asla kabul etmiyorum. Orası çeyiz evi, zararım karşılansın. Aksi takdirde Tüketici Hakları'na kadar gideceğim ve ürünlerinizi kesinlikle kullanmayacağım. Bununda reklamını her yerde yapacağım.

Zeynep 1.219 Okunma

Cevaplar

  • Arçelik Temsilcisi07 Mayıs

    Sevgili müşterimiz Öncelikle Firmamıza gösterdiğiniz ilgiye teşekkür ederiz. Şikayetiniz bizlere ulaştı. Sizinle en kısa sürede iletişime geçeceğiz. Ürün ve hizmetlerimizle ilgili her türlü bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi öncelikle [email protected] kanalıyla bizlere iletmenizi rica ederiz. Arçelik ailesi olarak sağlık ve mutluluk dolu günler dileriz. 7/24 yanınızdayız, mutluluğunuz için buradayız. Arçelik A.Ş. Tüketici Hizmetleri 444 0 888 / 0850 210 08 88 www.arcelik.com.tr

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler