16 Mart 2013 #1689805

Arçelik Servis Personelinin Üslubu!

2011 Kasım Ayında Arçelik marka bir buzdolabı aldım. Dolabın soğutması ve çalışmasından gayet memnunum ancak zaman zaman çok sesli çalışıyor.6-7 ay kadar önce servisi çağırdım. Ne var sanki olur bu kadar ses bizi bunun için mi çağırdınız tarzında bir yaklaşımları oldu.


Daha önceler ide birçok kez çalıştığım Arçelik servisine bu tarz bir yaklaşımı yakıştıramadım. Alacağım cevabı bildiğim için artık aramıyorum. Sesli çalışır bir vaziyette dolabı kullanıyorum. Balıkesir'den Arçelik marka beyaz eşya alacaklara duyurulur.

Arzu 115 Okunma

Cevaplar

  • Arzu24 Nisan 2013

    Şikayetim üzerine.Arçelik yetkilileri bana derhal ulaştılar.Bir başka Arçelik servisini bana yönlendirdiler.Gelen servis görevlileri son derece saygılı,işini iyi bilen kişilerdi.Kendilerine çok teşekkür ediyorum.Ama Arçelik buzdolabındaki bu sesin normal olduğunu yapılabilecek bir şey olmadığını söylediler.Daha önceki serviste bunu söylemişti.Ancak tarzları çok farklıydı.Arçelik servis elemanlarına teşekkür ederim.

  • Arçelik Temsilcisi20 Mart 2013

    İlginiz için teşekkür ediyoruz Tüketicimizin başvurusuyla ilgili gerekli işlemler başlatılmıştır. ARÇELİK AŞ. TÜKETİCİ HİZMETLERİ 444 0 888 www.arcelik.com

  • Arçelik Temsilcisi18 Mart 2013

    Web sitesi üzerinden ilettiğiniz mailiniz elimize ulaşmıştır. Ancak site formuna girilen telefon numaralarısı cevap vermemektedir.Ulaşabileceğimiz bir iletişim numarası iletildiği takdirde en kısa süre içerisinde geri dönüş yapılacaktır. ARÇELİK AŞ. TÜKETİCİ HİZMETLERİ 444 0 888 www.arcelik.com

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön