22 Ocak 2016

Arçelik Servis Hizmeti Vermiyor!

Arçelik firmasından almış olduğumuz bulaşık makinesi defalarca güzel yıkamadığı konusunda servis çağrılmasına rağmen makine yine görevini yapmıyor. Ayıca servis talebimiz olmasına rağmen nedense 19.01.2016 tarihinden bu yana bir servi gelmiyor.


Arçelik firması sattığı ürünlerin garantisini vermiyor. Defalarca aynı konuda şikayetlerimiz olmasına rağmen ürünü değiştirmediği gibi servis te göndermiyor. Arçelik demek hizmet verememek demek bu olsa gerek.

Senol 674 Okunma

Cevaplar

 • Senol04 Şubat 2016

  Arçelik'ten kullandığımız bulaşık makinesi en sonunda değişim kararı alındı değiştirilecek. Ama maalesef her zaman ki gibi sıfır hizmet. Her zaman ki gibi gelmeden önce haber vermiyorlar evde miyiz değil miyiz diye. Getirdikleri Yeni ürün kırık dökük parçalanmış kapağı açılmayan bir ürün getirdiler Sonrada geri götürdüler biz bunu kabul etmeyince ayrıca, bulaşık makinasının kutularını da evde bırakıp gittiler. Değiştirmek istedikleri ürünü de yenisini vermeden almak istediler. Arçelik demek hizmet veremeyen demek bu olsa gerek.

 • Senol25 Ocak 2016

  Şikayetime en kısa zamanda geri dönüş sağlayıp sorunumu giderdikleri için Müşteri Temsilcimiz Zuhal Hanım a yakın ilgisinden dolayı çok teşekkür ederim.

 • Senol25 Ocak 2016

  Maalesef servis en sonunda he zaman ki gibi haber gelmeden geldi 23.01.2016 tarihinde değiştirdikleri parçayı yine değiştireceklermiş. Artık evime Arçelik adına hiçbir ürün almayacağım ve tüm dostlarıma da almamaları konusunda uyaracağım. Servis hizmeti sıfır müşteri ile olan iletişim sıfır. Arçelik demek Hizmet verememek demek bu olsa gerek... .

 • Arçelik Temsilcisi22 Ocak 2016

  Değerli Müşterimiz, Öncelikle Firmamıza gösterdiğiniz ilgiye teşekkür ederiz. Başvurunuzla ilgili olarak özel müşteri danışmanımız sizinle irtibata geçecektir. Ürün ve hizmetlerimizle ilgili her türlü bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi öncelikle [email protected] kanalıyla bizlere iletmenizi rica ederiz. Ayrıca tüm başvurularınız için Türkiye’nin her yerinden, 444 0 888 / 0850 210 08 88 Arçelik Çağrı Merkezimiz 7 gün 24 saat hizmetinizdedir. Durumu bilgilerinize sunar, sağlık ve mutluluk dolu günler dileriz. Arçelik A.Ş. Tüketici Hizmetleri 444 0 888 / 0850 210 08 88 www.arcelik.com.tr

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön