10 Mayıs 2013 #1790835

Arçelik Servis Hatası!

İzmir menemen kızılkayalardan aldığımız çamaşır makinasını (babam ** tarafından). menemendeki yetkili servis kontrollerini yapıp bağladı. ancak makinanın arkasındaki emniyet civatalarını çıkarmamışlar.


Bizde makinanın kurulduğunu düşünüp çamaşırları yıkadık. sıkma esnasında aşırı şekilde sallanma ve gürültü vardı servisi aradığımızda zeminden kaynaklandığını söylediler.


Biz buna istinaden şu terazisiyle ölçüp tekrar çalıştırdığımızda aynı sorun devam etmekteydi. servis makina ya bakmak için geldiğinde arkadaki emniyet civatalarını çıkarmayı unuttuklarını söylediler. bu konuda makina da çıkacak olan sıkıntılardan kimi sorumlu tutmalıyız?

Ertuğrul 208 Okunma

Cevaplar

  • Ertuğrul05 Haziran 2013

    YAPILAN İŞLEMLERLE İLGİLİ BİLGİ ALABİLİRMİYİM.

  • Arçelik Temsilcisi13 Mayıs 2013

    İlginiz için teşekkür ediyoruz Tüketicimizin başvurusuyla ilgili gerekli işlemler başlatılmıştır. ARÇELİK AŞ. TÜKETİCİ HİZMETLERİ 444 0 888 www.arcelik.com

  • Arçelik Temsilcisi10 Mayıs 2013

    Web sitesi üzerinden ilettiğiniz mailiniz elimize ulaşmıştır. Ancak site formuna girilen telefon numaralarısı cevap vermemektedir.Ulaşabileceğimiz bir iletişim numarası iletildiği takdirde en kısa süre içerisinde geri dönüş yapılacaktır. ARÇELİK AŞ. TÜKETİCİ HİZMETLERİ 444 0 888 www.arcelik.com

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön