09 Kasım 2015

Arçelik Servis Ciddiyetsizliği Hakkında!

Arçelik bulaşık makinemin motoru bozularak servise gönderilmiştir. İşte sıkıntının başladığı andır bu an. Serviste inanılmaz bir iletişim sıkıntısı yaşanmıştır. Gün içerisinde evde olmadığımız kendilerine söylenmiş, eve gelinmeden önce yarım saat kala telefon ile haber verilmesi istenmiştir. Bulaşık makinemin motoru değişti ve beni aradılar. Toplantıda olmam nedeni ile aranan numarayı birkaç defa reddettim. Zannedersem 3. veya 4. seferde cevap vermek durumunda kaldım. Bölgede olduklarını söylediler bende kendilerine toplantıda olduğumu ve 5 dakikaya kadar kendilerini arayacağımı söyledim. Aradım ve bana söylenen ciddiyetsiz cevaba bakın arkadaşlar size bugün cevap veremeyecekler.

Bülent 248 Okunma

Cevaplar

 • Bülent10 Kasım 2015

  Merhabalar... Evet bu şikayetlerim üzerine makinem geldi fakat! ! makinemin heryerine zarar vermişler trafik kazası geçiren bir otomobil gibi kaporta hasarı meydana gelmiş. ön kapağı derin bir şekilde çizilerek ezik ve çizik bir görüntü almış. tabiiki bitmedi ön kapağın altındaki plastik kapak ise kırılmış ve yine çizilmiş. ve makineyi bu şekilde tarafıma teslim ettiler. bu hasarın giderilmeden tamirat bedelini ödemeyeceğimi belirttim. ezik ve çizik olan ön kapağın altında bulunan 2. plastik kapağın da kırık ve çizik olduğunu servis elemanları gidince fark ettik. yani makine hor kullanılarak hasara uğratılmış. ben tesadüf olduğuna inanmıyorum. özellikle yapıldığını düşünüyorum.

 • Bülent09 Kasım 2015

  Aklıma geldikçe yazmaya devam ediyorum. Cihazı geçtiğimiz hafta cuma veya en geç cumartesi teslim edeceklerini söylediler. Cumartesi günü saat 16:30 civarlarında aradım ve makinenin akıbetini sordum. Yetkili arkadasının yerinde olmadığını ve 10 dakikaya kadar geleceğini ve beni arattıracağını söyledi. 15 dakika geçti ve beni arayan olmadığı için ben aradım. Bilin bakalım ne oldu?. Tabiiki telefona cevap veren olmadııııı. Yani hani ciddiyetsiz bir Arçelik servis modelinden bu yüzden bahsediyorum. Beni halen arayan yok bu arada: (

 • Bülent09 Kasım 2015

  Sonuç olarak servisin makineyi evden alması ile başlayan iletişim sıkıntımız. Halen sürmektedir. Evdeki tüm beyaz eşyalarım Arçelik fakat artık farklı bir markayı tercih etmem konusunda kendimi ikna etmeyi başardım. Satış sonrası hizmet de önemli tabiiki. Farklı bir marka bulaşık makinesi almaya karar verdim. Ve makinemin motorunu yerine takıp makinemi derhal evime getirin dedim. An itibarı ile telefon bekliyorum evime gidip makinemi teslim alacağım fakat yine sıkıntı problem çözme yetisi Arçelik te anladığım kadarı ile yok. Makinemi bana geri verin!

 • Arçelik Temsilcisi09 Kasım 2015

  Değerli Müşterimiz, Öncelikle Firmamıza gösterdiğiniz ilgiye teşekkür ederiz. Başvurunuzla ilgili olarak özel müşteri danışmanımız sizinle irtibata geçecektir. Ürün ve hizmetlerimizle ilgili her türlü bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi öncelikle [email protected] kanalıyla bizlere iletmenizi rica ederiz. Ayrıca tüm başvurularınız için Türkiye’nin her yerinden, 444 0 888 / 0850 210 08 88 Arçelik Çağrı Merkezimiz 7 gün 24 saat hizmetinizdedir. Durumu bilgilerinize sunar, sağlık ve mutluluk dolu günler dileriz. Arçelik A.Ş. Tüketici Hizmetleri 444 0 888 / 0850 210 08 88 www.arcelik.com.tr

 • Bülent09 Kasım 2015

  Servis ile tekrar görüştüğümde yine bugün için gelemeyeceklerini söylediler sebebi de pos cihazlarını yanlarına almışlar ama merkeze geri götürmüşler tekrar almaları gerekiyormuş. Pos cihazınızdan bana ne! Eşim gebe ve bebeklerimiz 10 gün sonra gelecekler. Bulaşıkları eşim eli ile yıkıyor. Ben de destek vermeye çalışıyorum. Arçelik servisin acelesi yok tabii ki. Bursa bölge müdürlüğüne konuyu iletmişler. Sonuç koca bir 0.Ses kayıtlarını dinleseler olayı anlayacaklar fakat nerede?. Kayıtlar benim elimde de mevcut bende gönderebilirim.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön