19 Şubat 2013

Arçelik Satışta Olmayan Ürünü Satmak İstiyor!

3 ay önce Arçelik bayisinden 5 çeşit beyaz eşya aldım. Katalog üzerinde satışta bulunan MF 48B model set üstü fırın beğendim. Bayi ürünün olmadığını, talep üzerine 1 hafta da geleceğini bildirdi. 3 aydır ayrı ayrı zamanlarda bayi ve müşteri temsilcisi 4440888 i arıyorum.


Bayi samimiyetle fırının gelmediğini, geldiğinde hızlı bir şekilde servis aracılığı ile gönderileceğini bildiriyor. Müşteri hizmetleri geri dönüş çağrısı yapmak için sürekli not alıyor. Geri dönüş yapan kimse yok. Yani kimse kaale almıyor.


Satışta olmayan bir ürünü satış kataloğuna koymak ticaret ahlakına sığıyorsa helal olsun Arçelik 'e. Verilen sıkıntı ürün parasının iadesi ile geçiştirilemez,ürünümü istiyorum.

Hakan 135 Okunma

Cevaplar

  • Hakan27 Şubat 2013

    Arçelik, üç buçuk aydır sürekli şikayetlerimle ilgili işlemler başlatılıyor diye bu sayfaya bildirimde bulunuyor. Ancak kesinlikle arayıpta şikayetime cevap veren yok. Telefon kayıtlarımdan da ıspat edebilirim. KOCA BİR YALAN dan ibaret. Arçelik alanlara geçmiş olsun, alacaklara da bunları bildirmek görevim olsun. En kısa zaman dediler üç buçuk ay geçti. Ben göremem belki ama torunlarım fırınımın teslimatını görebilirler diye düşünüyorum. Arçelik'e yönelik güven duygum sıfıra inmiştir.

  • Hakan25 Şubat 2013

    3 ay önce MF 48 B model fırını bayide katalogda beğendim. Bir haftaya getirtiriz dediler. Parasını ödeyerek beklemeye başladım. Üç aydır bekliyorum. Müşteri hizmetlerine ve bayiye her sorduğumda müşteri hizmetleri en kısa zaman da bilgi vereceğiz, bayi ise geldiğinde göndereceğiz diyor. Bu şekilde üç ay geçti. Son bir aydır da müşteri hizmetleri "numaranızı alalım, size en kısa zamanda bilgi verilecek, başka nasıl yardımcı olabiliriz" diyorlar. Pişman olmak isteyen ARÇELİK'i seçsin diyorum ve "en kısa zaman kavramından" ne anladıklarını izah etmelerini bekliyorum. Bir de müşterileri telefon numaranızı alalım en kısa zamanda döneceğiz diye keklemesinler. BRAVO ARÇELİK'EEEEEEEEEE.

  • Arçelik Temsilcisi19 Şubat 2013

    İlginiz için teşekkür ediyoruz Tüketicimizin başvurusuyla ilgili gerekli işlemler başlatılmıştır. ARÇELİK AŞ. TÜKETİCİ HİZMETLERİ 444 0 888 www.arcelik.com

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön