08 Kasım
#12928589

Arçelik S4250 Tornado 2500w Mağduru

Arçelik tornada s4250 süpürge aldım 4 yıl oldu ama ama aldığımdan beri hortum sıkıntısı yaşıyoruz kaç kez orijinal hortum aldım her defasında aynı sorun hadi bantla falan idare et derken bu süreçte makine kendi kendine açılıp kapanır veya wold kendi kendine yükselir oldu. Başlık altındaki metaller döküldü parkelerim mahvoldu.


Hangi birini yaptıralım hangisi ile uğraşalım. Garanti geçmiş olabilir ama arkadaşım yeni süpürge verildi 270 TL ücret karşılığında ve bu sepetten dolayı. Bir an önce yardımcı olun. Değişim talep ediyorum. Lütfen ürününüzün arkasında olun.

Havva Havva 1.058 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • Arçelik Temsilcisi09 Kasım

    Sevgili müşterimiz, Öncelikle Firmamıza gösterdiğiniz ilgiye teşekkür ederiz. Şikayetiniz bizlere ulaştı. Sizinle en kısa sürede iletişime geçeceğiz. Ürün ve hizmetlerimizle ilgili her türlü bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi öncelikle [email protected] kanalıyla bizlere iletmenizi rica ederiz. Arçelik ailesi olarak sağlık ve mutluluk dolu günler dileriz. 7/24 yanınızdayız, mutluluğunuz için buradayız. Arçelik Müşteri İletişim Merkezi 444 0 888

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler