14 Ocak
#13446680

Arçelik Plazma Ve Digiturk Bedava Kurulum Fiyaskosu

Plazma aldığım esnada 3 ay bedava Digiturk paketi sunuldu lakin kurulumunu TV yapamıyor. Müşteri hizmetleri para karşılığı servis sunma derdinde. Madem bir iş beceremeyeceksiniz sırf satış olsun diye palavralarla insanları mağdur etmeyin , size hiç yakıştıramadım. Buradan satış politikanızın zayıf olduğunu anlıyorum ve sizden bir daha ürün almayı düşünmüyorum.

Alev Alev 484 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

 • Alev2 g

  Gerçekten ilgili iseniz işinizi tam yapın ve bedelsiz servisinizi gönderip daha kullanmaya bile başlayamadığım televizyonun güncellemesini yaptırmalısınız. Zira bu benim işim değil.

 • Alev2 g

  Tek söyleyeceğim şey servis bedeli 3 kuruş için insanları mağdur etmenizi size yakıştırmadım. İnternetinden faydalanamadığım son teknoloji ürünü bir dünya markası Arçelik plazma. Bugün de Netflix açılmıyor. Parasını öde ama izlemek ne mümkün. Kumandasına Netflix tuşu ekleyip koca TV ye yazılım güncellemesini bahane edip yayını kestiniz ya bravo. Müşteri hizmetlerinin servisi dayatma çabasını da ayrıca takdir ediyorum.

 • Alev4 g

  Tek söyleyeceğim şey servis bedeli 3 kuruş için insanları mağdur etmenizi size yakıştırmadım. İnternetinden faydalanamadığım son teknoloji ürünü bir dünya markası Arçelik plazma. Bugün de Netflix açılmıyor. Parasını öde ama izlemek ne mümkün. Kumandasına Netflix tuşu ekleyip koca TV ye yazılım güncellemesini bahane edip yayını kestiniz ya bravo. Müşteri hizmetleri haklısınız devin servisi dayatma çabasını da ayrıca takdir ediyorum.

 • Arçelik Temsilcisi14 Ocak

  Sevgili müşterimiz , Öncelikle Firmamıza gösterdiğiniz ilgiye teşekkür ederiz. Şikayetiniz bizlere ulaştı. Sizinle en kısa sürede iletişime geçeceğiz. Ürün ve hizmetlerimizle ilgili her türlü bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi öncelikle [email protected] kanalıyla bizlere iletmenizi rica ederiz. Arçelik ailesi olarak sağlık ve mutluluk dolu günler dileriz. 7/24 yanınızdayız, mutluluğunuz için buradayız. Arçelik Müşteri İletişim Merkezi 444 0 888

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler