15 Mayıs 2013 #1799769

Arçelik Pişirme Sorunu Olan Fırının Değişimini İstiyorum!

Mersin Melpa Arçelik bayiden 2 şubat 2013 kampanyalı ocaklı turbo fırın aldık. kampanya fiyatı 550 tl. aynı ay içerisinde fırında pişirim sorunu yaşadık. toros servisinden gelen yetkili fırını incelemeden kullanım hatası dedi. 2. şikayetimiz üzerine evde pişirim yapılırken görmek istediklerini söylediler. 14 martta eve gelerek pişirime şahit oldular. sonra fırını incelediler.


Termostatının fabrika üretim hatalı olduğunu parça değişimi yapabileceklerini ayrıca bir ayı doldurduğumuzu belirttiler. 2 şubat-servisin ilk geldiği tarih 4 mart, şubat 28 gün çektiğine göre 24 gün olan süre nasıl bir ay oluyor. servis bizi oyaladı. müşteri hizmetleri kurumsal Arçelikle görüştüm. yardımcı olmadılar. fırın değişimi istiyorum.

Gülengül 316 Okunma

Cevaplar

  • Gülengül07 Haziran 2013

    Şikayetimize ne arçelik nede sizler beklentimiz doğrultusunda cevap vermediniz.Adalet haksızdan, haksız olup güçlüden yanaymış bunu öğrendik.Biz haklıydık ama arçelikle uğraşabilecek gücümüz yoktu,üretim hatalı fırın üstümüze kaldı.arçelik bir daha evimize girmeyecek bir marka.

  • Gülengül15 Mayıs 2013

    Saat 13.30 civarında Mersin Arçelik Toros servisi aradı ve daha önceki söylediklerinden farklı bir cevap vermediler.Adana bölge görevli mühendis Turgay Bey parça değişimi yapılabilir dediği için ürün değişimini kabul edemeyeceklerini belirtiyorlar.Turgay Bey evimizde fırını inceleyen kişi değil,servis görevlisinin verdiği ifadeye göre hareket etmiştir.Piyasa sürülen üretim hatalı bu fırın ile ilgili başka şikayetlerde duyduk.Biz haklı olduğumuz halde üretim hatalı bu fırının parça değişimi sizce ne kadar doğru. Biz fırının değişiminde ısrarcıyız.

  • Arçelik Temsilcisi15 Mayıs 2013

    İlginiz için teşekkür ediyoruz Tüketicimizin başvurusuyla ilgili gerekli işlemler başlatılmıştır. ARÇELİK AŞ. TÜKETİCİ HİZMETLERİ 444 0 888 www.arcelik.com

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön