28 Temmuz 2018
Yorum Yap
#10720292

Arçelik Ocd 790s Ankastre Ocak Değişimi!

Evimizde sıfır Arçelik ankastre eşyalar alınmıştı. Ölçüler uygun olmadığından farkını vererek yenilerini almak istedik. Ocağın parasını verdikten ancak 34 gün sonra alabildik. Bununla ilgili önceden bir bilgilendirme yapılmadı.


Ocak gelince orta gözünün yanmadığını gördük. Servis bunun önlemden dolayı olduğunu ve zamanla alışacağımızı söyledi. Bir süre sonra artık göz hiç yanmamaya başlayınca servis geldi değişim istedik. Değişim kabul edildi bilgisi. Daha sonrada ocak olmadığından değişim yapılamayacağı söylenince tamiri kabul ettik. Bu akşam internete bakınca aynı ocaktan İzmir'de dört bayide İstanbul'da 6 bayide olduğunu görünce değişim için 4440888'i aradım.

Umur Umur 1.177 Okunma Yorum Yap

Cevaplar

  • Umur01 Ağustos 2018

    Sayın Arçelik standart yanıtınız için teşekkür ederim. Maalesef değişim ancak fabrika stoğunda olan mallar için yapılabiliyormuş. Malın aynısı bayide varsa alınıp değişim için mağdur müşteriye verilemiyormuş. Yani hiç kullanılmadan size bozuk olarak gelen bir mal fabrika stoğunda yoksa bayide olsa bile tamire mecbur bırakılıyorsunuz. Arçelik alınırken şunlara dikkat edilmesi gerekiyor sanırım. 1- Mal bayi stoğunda var mı? Aksi halde uzun bir süre bekleniliyor. Ben 34 gün bekledim. Bir haftadan sonra küçük tüp aldım. 2- Mal fabrika stoğunda var mı? Aksi halde olumsuz bir durumda söz verilen değişim işlemi yapılamıyor ve tamire mecbur bırakılıyorsunuz. Sorunumu çözemediğiniz için teşekkür ederim. Ayrıca tamir için hala yedek parça bekliyoruz. Kolay gelsin.

  • Arçelik Temsilcisi30 Temmuz 2018

    Sevgili müşterimiz Öncelikle Firmamıza gösterdiğiniz ilgiye teşekkür ederiz. Şikayetiniz bizlere ulaştı. Sizinle en kısa sürede iletişime geçeceğiz. Ürün ve hizmetlerimizle ilgili her türlü bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi öncelikle [email protected] kanalıyla bizlere iletmenizi rica ederiz. Arçelik ailesi olarak sağlık ve mutluluk dolu günler dileriz. 7/24 yanınızdayız, mutluluğunuz için buradayız. Arçelik Müşteri İletişim Merkezi 444 0 888 / 0850 210 08 88 www.arcelik.com.tr

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler