05 Ekim 2018
#10989015

Arçelik Montajını Yaparken Ürünü Bozdu!

Arçelik'ten mutfağım için buzdolabı bulaşık makinesi ankastre set tamamını takım olarak satın aldım. Fakat montaja gelen arkadaşlar ocağımı kurulum sırasında daha bir kere bile kullanamadan bozdu! 10 gündür Arçelik'in müşteri hizmetlerini evime gelen servisi aramaktan harap oldum! Karşınızda ne bir muhatap ne bir bilgi verebilecek şahsiyet yok. Kendilerine göre ''durumun aciliyetini bildirdik hanımefendi arayacaklar. '' ürünü mağazada gezerken satmak için peşimizde gezen Arçelik elemanlarının şu an hiç biri yok!


Şu an yeni evleniyorum evime bütün eşyalarım taşınıyor acil acil dememe rağmen bir de ben set almamışım gibi bana başka bir ocak vermeye çalışıyorlar! 1 kere bile Arçelik'ten ne bir özür! Ne bir mağduriyetimi gidermek için telefonum çalmadı! Annemin evinde B** ve S*** kullanıyoruz yerli malı olsun dedik pişman olduk tövbeler olsun Arçelik'e! Benim sorunum acil acil acil çözülmedi yoksa kamera kayıtları ile birlikte evime gelen o servis elemanlarınızı da daha bir kere bile elimi sürmediğim eşyalarımı bozdukları için mahkemeye vereceğim! O zaman kim kimin peşinden koşacak bakalım.

Kubra Kubra 2.236 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • Kubra11 Ekim 2018

    Arçelik'in bana yaşattığı mağduriyeti düzeltmek için 1 kere arayıp bölge mühendisine dahi bildirim yaptıklarını tekrar taraflarından aranacağımı mağduriyetimin giderileceği bilgisini verip üzerine daha hiçbir işlem yapamadığı süreç devam ediyor. Tam 1 hafta oldu ne arayan ne soran. Ne yardım eden var 3 hafta oldu arkadaşlar ocağımı bozalı bana en geç 20 gün sonra ocağınız evinizde dediler ve ben evlenmek üzere olan biriyim! Arçelik almayın! Aldırmayın! Keşke şu şikayetleri baştan okusaydım dükkanlarının önünden bile geçmezdim! Sorumsuzlar!

  • Arçelik Temsilcisi06 Ekim 2018

    Sevgili müşterimiz Öncelikle Firmamıza gösterdiğiniz ilgiye teşekkür ederiz. Şikayetiniz bizlere ulaştı. Sizinle en kısa sürede iletişime geçeceğiz. Ürün ve hizmetlerimizle ilgili her türlü bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi öncelikle [email protected] kanalıyla bizlere iletmenizi rica ederiz. Arçelik ailesi olarak sağlık ve mutluluk dolu günler dileriz. 7/24 yanınızdayız, mutluluğunuz için buradayız. Arçelik Müşteri İletişim Merkezi 444 0 888 / 0850 210 08 88 www.arcelik.com.tr

Ziyaretçi Yorumları