04 Ocak
Yorum Yap
#9980102

Arçelik Mi Bir Daha Asla Almam,Kullanmam!

Yaklaşık 19 ay önce her şeyimi Arçelik'ten aldım. Almaz olaydım. Çamaşır makinesi bildiğin yürüyor, bütün deterjanlar dışarı çıkıyor zaman zaman ve hatta o kadar beyni karışıyor ki bazen sıkmayı unutuyor. Set üstü ocağım desen kaplaması hep paslı gibi oldu. Bulaşık makinemi da getirdiklerinde çizdiler tekrar değiştiler ama sadece çizilen yeri. Özetle servis geldi sürekli kendilerini savunmaktan zaten makineyi gözü görmedi sanki kurulmuşta gelmiş kendini. Ocakta direk bizi hatalı buldular yok bilmem 40 TL'lik deterjanla silecekmişiz bilmem ne 600 TL'ye aldığım ocağa ben sürekli o kadarlık deterjan alırsam vay halimize ki su görmeyen yerler bile kaplaması gitti. Makineyi götürüp yerinde deneyeceklermiş izin vermedim yeni doğum yapacaktım şu anda da bebeğim var sürekli çamaşır yıkamak zorundayım ben. Makinenin ve set üstü ocağın acilen değişimini istiyorum yoksa ileri boyuta taşırım.

Ebru 3.062 Okunma

Cevaplar

  • Ebru'nun Teşekkür Mesajı23 Ocak

    Merhaba Bursa beşevler servisinden gelen arkadaşımız Muharrem Bey, konu ile ilgili bize yardımcı oldu. Set üstü ocağımın üst kısmını değiştirdiler. Çamaşır makinem ile ilgili süreç devam ediyor. Bebeğim olduğu için servise gitmesini istemedim. Sorun yaşandığı zamanlarda servise video ileteceğim değerlendirmeye çalışacaklar. Fakat çözüm bulunmazsa servise göndereceğim buradanda sonucu tekrar değerlendiriceğim. Bu konu ile ilgilide yardımcı olabiliceklerini düşünüyorum. Çünkü gelen arkadaşımız elinden geldiğince yardımcı olmaya çalıştı. Burdan teşekkür etmek isterim.

  • Arçelik Temsilcisi04 Ocak

    Sevgili müşterimiz Öncelikle Firmamıza gösterdiğiniz ilgiye teşekkür ederiz. Şikayetiniz bizlere ulaştı. Sizinle en kısa sürede iletişime geçeceğiz. Ürün ve hizmetlerimizle ilgili her türlü bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi öncelikle [email protected] kanalıyla bizlere iletmenizi rica ederiz. Arçelik ailesi olarak sağlık ve mutluluk dolu günler dileriz. 7/24 yanınızdayız, mutluluğunuz için buradayız. Arçelik A.Ş. Tüketici Hizmetleri 444 0 888 / 0850 210 08 88 www.arcelik.com.tr

Ziyaretçi Yorumları