07 Mayıs 2013 #1784634

Arçelik Makine Değil Helikopter!

23.03.2012 tarihinde yaptığım şikayete istinaden makinemin kazan değişim işlemi yapıldı (sözde) ancak makinem aradan 5 ay geçtikten sonra yine sesli çalışmaya başladı bu güne kadar önemsemedim ancak artık binada ki komşularım bile makinenin kurutmaya geçtiğini anlıyorlar.


Arçelik yaptık dedi fakat adım gibi eminim makinede parça değişimi değil onarımla geçiştirme yaptılar. Eğer parça değişimi yapıldıysa da değişen parçanın garantisi olması gerekir. Arçelik ten konu ile ilgili acil yardım bekliyoruz.

Ergin 157 Okunma

Cevaplar

  • Ergin09 Mayıs 2013

    Yetkili servis bugün gelip makineyi inceledi ve sorunun kazandan kaynaklandığını işlemin 240 tl tuttuğunu söylediler. Gelen arkadaşlara bu şikayetin detayından bahsedilmemiş olacak ki haberimiz yok merkezle görüşüp ona göre hareket edeceğiz dediler. Arçelik daha ne kadar oyalayacak bizi daha 1 yıl olmadan aynı sorunun yaşanması ve parça arızası için benden ücretmi talep edilecek? Arçelik in sorunu acilen çözmesini rica ediyorum.

  • Arçelik Temsilcisi07 Mayıs 2013

    İlginiz için teşekkür ediyoruz Tüketicimizin başvurusuyla ilgili gerekli işlemler başlatılmıştır. ARÇELİK AŞ. TÜKETİCİ HİZMETLERİ 444 0 888 www.arcelik.com

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön