08 Kasım
#12926136

Arçelik Mağazalarındaki Fiyat Aldatması

Bir Arçelik ürünü almak istiyorsanız ilk girdiğiniz mağazadan fiyatları görüp de Arçelik kurumsallığına güvenip her mağaza aynıdır buradan alayım gezmenin manası yok yok böyle bir durum.


Sayın Arçelik yetkilileri, şikayetim ise size.


Bir smoothie makinesi için AVM de farklı mağazaları dolaştım. Sizden bağımsız olan mağaza fiyatlarından kesinlikle söz etmiyorum ama Antares AVM'de 2 mağazanız var. İnternet sitenizde 249 TL olan bir ürünü bir mağaza 300 TL diğer mağaza 350 TL fiyat söylüyor. Merak ettiğim konu siz ürünleri mağazalara gönderip geçirebildiğine sat mı diyorsunuz yoksa fiyat politikanız belli de bununla ilgili önlem mi almıyorsunuz?


Sizin zaten 249 TL'ye sattığınız ürünü bana çok uygun indirimde o bu falan diyerek 350 TL'ye satmaya çalışan insanların, benim gözümde haksızlık tutumu sergilemesi kurumunuz için bir itibar kaybı olması olarak düşünülmemesi elde değil.

Oguzhan Oguzhan 136 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • Arçelik Temsilcisi09 Kasım

    Sevgili müşterimiz, Öncelikle Firmamıza gösterdiğiniz ilgiye teşekkür ederiz. Şikayetiniz bizlere ulaştı. Sizinle en kısa sürede iletişime geçeceğiz. Ürün ve hizmetlerimizle ilgili her türlü bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi öncelikle [email protected] kanalıyla bizlere iletmenizi rica ederiz. Arçelik ailesi olarak sağlık ve mutluluk dolu günler dileriz. 7/24 yanınızdayız, mutluluğunuz için buradayız. Arçelik Müşteri İletişim Merkezi 444 0 888

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler