24 Ekim
#12846854

Arçelik LCD TV Ekran Kırılması

Arçelik LCD TV ürünlerine elinizi sürdüğünüzde veya en ufak darbe ile kırılmakta ve garanti dışı çöp oluyor. Kısaca peki bu kadar hassas TV'iniz varsa bunu üreten fabrika 4 bin 6 bin TL'lik LCD TV yapıyor da neden ekranın kırılmaması için 200-300 TL'lik ekran koruyucu takmıyor TV'lerine bu kadar kötü olduğunu hassas olduğunu biliyorsa neden yapmıyor, çünkü zihniyet bozuk kırılsın yenisi alınsın zihniyeti var.


Bulaşık makinesi alan müşterilere ilaç deterjan satmaya çalışıyorlar faydalı oluyormuş diye. Peki LCD TV'ler için niye böyle şeyler yapmaya çalışmıyorsunuz. Fabrikada olsanız şirkette olsanız şahısta olsanız ticaret zihniyetiniz kötü ve bende müşteri olarak hakkımı helal etmiyorum.

Birkan Birkan 1.037 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • Arçelik Temsilcisi25 Ekim

    Sevgili müşterimiz , Öncelikle Firmamıza gösterdiğiniz ilgiye teşekkür ederiz. Şikayetiniz bizlere ulaştı. Sizinle en kısa sürede iletişime geçeceğiz. Ürün ve hizmetlerimizle ilgili her türlü bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi öncelikle [email protected] kanalıyla bizlere iletmenizi rica ederiz. Arçelik ailesi olarak sağlık ve mutluluk dolu günler dileriz. 7/24 yanınızdayız, mutluluğunuz için buradayız. Arçelik Müşteri İletişim Merkezi 444 0 888

Ziyaretçi Yorumları