10 Ekim 2016

Arçelik Kurutmuyor Servis Sürekli Oyalıyor...

2 ay önce aldığım 8 programlı Arçelik bulaşık makinesi yıkama bitiriyor bulaşıklar ıslak sulu vaziyette ve pervaneden kimyasal sular akıyor. Makineyi çok kötü. Arçelik servisi geldi kendileri kurutmamayı ve kimyasal suları gördükleri halde arıza yok makine değerleri normal olduğu için arızalı yazamayız dedi kullanıcı memnun değil yazalım dedi sonra Arçelik başka servis gönderiyor ve böyle oyalıyorlar. 10 yıl kullandığım eski Arçelik makinede böyle problem yoktu. Ya başka model ile değişim ya da soruna çözüm bulunmasını istiyorum. Eğer bu hafta çözüm bulunmaz ise Tüketici Mahkemesi'ne kanıtlar ile gideceğim ve sosyal medya dahil her yerde paylaşacağım. Benimle aynı sorunu olanlar yazsın avukatımla beraber şikayet edelim toplu olursa etkisi kalıcı olur başka mağduriyetleri önler.

Muhammet 2.572 Okunma

Cevaplar

 • Muhammet04 Ocak 2017

  En sonunda haklı olduğumu ispat ettim ve paramı aldım. Başta verselerdi kalitelerini ispat ederlerdi.

 • Muhammet11 Ekim 2016

  Zaten arçelikle ilgili diğer şikayetleri okuyorum neredeyse herkesin şikayeti benim şikayetim ile aynı ve hala kendilerinin haklı olduklarını savunuyorlar. Ayıptır yahu. Tek kişi olsam neyse. Herkese bozuk hatalı makine satıp yalanla ikna yoluyla susturmaya çalışıyorsunuz. Müşterisini gerçekten memnun etmek isteyen firma bir ürünü ile ilgili bir çok Şikayetvar ise hatasını kabul eder ve ürünlerde iyileştirmeye ve değişime gider. Sizden alışveriş yaptığım için çok pişmanım. Ürününüz hatalı olmasına rağmen aynı üründen belkide yüzlerce şikayet olmasına rağmen insanları mağdur etmeye devam ediyorsunuz. Sizi BİMER e başbakanada şilkayet edeceğim. Ülkemize yakışan bir kurum değilsiniz.

 • Muhammet11 Ekim 2016

  Defalarca teknik servislerini şikayet etmeme rağmen servis makine değerlerinin normal olduğunu söyleyip işin içinden çıkmaya çalışıyorlar. Makine yıkamayı bitirdikten sonra pervaneden kimyasal sular akıyor ve makinenin içi bulaşıkların kenarları saatler geçmesine rağmen ıslak kalıp leke yapıyor. Gözle görüldüğü halde servis makine değerleri normal olduğu için sorun var diye yazamıyorum ama siz haklısınız diyor sonra kendi içlerine iyi polis kötü polis oynayıp bizi oyalıyorlar. Gözle GÖRÜLENi ret ediyorlar. 2 gün önce yine arayıp pervane için geleceğiz diyorlar ne gelen var ne giden arayan bile yok hep bir mağduriyet. Beni uyardılar Arçelik ten çöp dahi alma dediler ama bu hatayı yaptık bir kere. Arkadaşlarınızı akrabalarınızı her yerden sosyal medyadan forumlardan uyarın uzak dursunlar. Müşteri hizmetlerinin ve servislerinin beni bir dövmedikleri kaldı.

 • Muhammet10 Ekim 2016

  Bu arkadaşlar şikayetlerimizi okumayıp kendi oyalamalarını buraya herkese yaptıkları gibi kopyala yapıştır yapıyorlar. Her yeri aradık mail attık oyalıyorlar çözüm yok dedik şikayet edeceğiz dedik sonrada şikayeyimizin altına görüş ve önerilerinizi bilmem hangi adresimize iletin diyorlar. İşte ilgisizliğin ve mağduriyetini sembolleri olduklarını bir kez daha ispat ettiler. Arçelik ten uzak durun ve durdurun. Ben yandım siz yanmayın ve dolamdırılmayın. Delil ve ispatlarla tüketici mahkemelerine de gidilecek ve paylaşılacak gerekirse ürün satımı durdurtulacak ben bir T.C. vatandaşı olarak birlik ve beraberliğimize ihtiyaç duyulan bugünlerde vatandaşın edilmesine izin vermeyeceğim.

 • Arçelik Temsilcisi10 Ekim 2016

  Değerli Müşterimiz, Öncelikle Firmamıza gösterdiğiniz ilgiye teşekkür ederiz. Başvurunuzla ilgili olarak özel müşteri danışmanımız sizinle irtibata geçecektir. Ürün ve hizmetlerimizle ilgili her türlü bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi öncelikle [email protected] kanalıyla bizlere iletmenizi rica ederiz. Ayrıca tüm başvurularınız için Türkiye’nin her yerinden, 444 0 888 / 0850 210 08 88 Arçelik Çağrı Merkezimiz 7 gün 24 saat hizmetinizdedir. Durumu bilgilerinize sunar, sağlık ve mutluluk dolu günler dileriz. Arçelik A.Ş. Tüketici Hizmetleri 444 0 888 / 0850 210 08 88 www.arcelik.com.tr

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön