12 Ekim 2018
Yorum Yap
#11020376

Arçelik Kurutmalı Çamaşır Makinesinin Gürültüsü Ve Sarsıntısı Kesilmedi!

Kullanmaya başladığımdan beri makinenin gürültüsü ve sarsıntısı kesilmedi. Fabrikaya gitti 3 parçası değişti. Kısa süre sonra yine aynı ses ve sarsıntı oldu. Ayak ayarı yapıldı, kısa süre sonra yine tekrarladı. 1 ay sonra bu sefer de kazan dönmedi, motor kartı yanmış dendi. O değişti. Sonrasında 10 gün ara ile iki kere ayak ayarı yapıldı. Sonuç aynı. Ürün değişimini talep ettim kabul edilmedi. Servis kurutmalı makinelerde sarsıntısının normal olduğunu, üzerine bir şey koymamam gerektiğini söyledi. Bir tane kağıt havlu bile konmazmış, kurulumda bunun bilgisi veriliyormuş efendim. Sanki yük yüklüyorum makineye. Duyanda 10 kg' lik çamaşır deterjanı koyuyorum veya yıkama yaparken çıkıp üstüne oturuyorum zannedecek. Peki soruyorum neden üzerindeki toplamda 250 gr gelecek iki üç nesneyi aşağı atıyor ve her parçası dağılacakmış gibi titriyor ve gürültü çıkarıyor. 6 kez aynı şikayet için gelindi. Motor kartı arızası tespit edildiğinde değişim talep ettim.


Garanti içinde parçası değiştirilerek sorun giderileceği için talebim kabul edilmedi. 8 Ekim'de ki ayak ayarından sonra makinenin nasıl çalıştığını ekte herkes görsün istiyorum. Şikayetlerime çözüm bulunmadığı takdirde, yenisi ile değişim yapılmadığı takdirde 5200 TL'ye sattığınız, reklamlarla öve öve deve yaptığınız makineyi TV kanallarını ve gazeteleri çağırarak Sütlüce binasının önünde benzin döküp yakacağım. Sosyal medyanın gücü küçümsenmeyecek kadar büyük günümüzde. Bu metnin İngilizce'sini de yazıp paylaşacağım. Hani sözüm ona dünya markası oldu ya Arçelik dünyada görsün o halde, ürün nasılmış ve firma ne kadar ürününün arkasındaymış. Kimse kolay para kazanmıyor. Ayıplı malınızı kabul etmiyorsanız küllerinden kalan parçalarını yeni makinenizde kullanmak üzere toplarsınız artık... Video siteye yüklenemedi. İstendiği takdirde Arçelik ile paylaşacağım.

Esen Esen 4.551 Okunma

Cevaplar

  • Arçelik Temsilcisi13 Ekim 2018

    Sevgili müşterimiz Öncelikle Firmamıza gösterdiğiniz ilgiye teşekkür ederiz. Şikayetiniz bizlere ulaştı. Sizinle en kısa sürede iletişime geçeceğiz. Ürün ve hizmetlerimizle ilgili her türlü bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi öncelikle [email protected] kanalıyla bizlere iletmenizi rica ederiz. Arçelik ailesi olarak sağlık ve mutluluk dolu günler dileriz. 7/24 yanınızdayız, mutluluğunuz için buradayız. Arçelik Müşteri İletişim Merkezi 444 0 888 / 0850 210 08 88 www.arcelik.com.tr

Ziyaretçi Yorumları