18 Ocak #10033576

Arçelik Kurutma Makinesi Bağlantı Kiti

Geçtiğimiz kış aldığım kurutma makinemi farklı yerlere kurulumu yapıldı, şimdi üst üste koymak istiyorum ancak servis ve çağrı merkezi ilk bir ay içerisinde talep etseydim ücretsiz verilebileceğini belirtiyorlar. Şimdi ise ücretli imiş, peki madem ilk bir ay içerisinde herhangi bir ücret almadan verilebiliyordu neden bana sorulmadı? Müneccim miyim ben nereden bileyim? Kimse bir şey sormamış veren olmamış şimdi ise ücret talep ediliyor.

Yılmaz 1.330 Okunma

Cevaplar

  • Yılmaz18 Ocak

    Yalnız şunu da belirtmek istiyorum ki daha önce Arçelik böyle bir işlem yapmıyorsa (kiti ücretsiz olarak vermek gibi) nasıl oluyor da bu konuda aşağıda olduğu gibi hiç tanımadığım kişiler tarafından bir ton şikayet oluyor? Servisler olamayan bir bilgiyi paylaşıyor Örnek: Özgür 03 Ocak Beni arayan Arçelik müşteri hizmetleri maalesef servis yanlış biliyor ilk bir ay içinde kurulum kitini talep etmeniz gerekiyordu dedi. Ücretli almanız gerekiyo dedi. Bu benim hatam değil. Bende dikmende bir esnaf olarak her türlü kötü reklamınızı yapacağımı ve Arçelik'ten uzak durmaları gerektiğini herkese söyleyeceğimi buradan bildiriyorum. Anladım ki Arçelik sadece ürünü satana kadar kaliteli bir firma. Sattıktan sonra bir sorun olursa çok saygısızlaşıyorlar.

  • Yılmaz18 Ocak

    Arçelik genel müdürlüğünden biraz önce arandım konu hakkında daha önce de bu şekilde işlem yapmadıklarını yalnız konuyu tekrar ilgili yetkililerle görüşeceğini iletti, ancak çağrı merkezi ve yetkili servisleri bu konuda daha önce bu şekilde işlem yapıldığını tarafıma ifade etti. Birileri hatalı bir bilgi verdiği kesin evimdeki ürünlerin A'dan Z'ye tümü Arçelik yerli malı olarak tercih ettiğimiz Arçelik'in vereceği aparatın fiyatının bir önemi yok ancak uygulamadaki verecekleri karar beni bundan sonra bir ürün alırken vereceğim kararları etkileyecek. Müşteri şikayetlerine ne kadar önem verdikleri hızlarından belli, bakalım müşteri taleplerine verdikleri önemi de en kısa sürede anlayacağız.

  • Arçelik Temsilcisi18 Ocak

    Sevgili müşterimiz Öncelikle Firmamıza gösterdiğiniz ilgiye teşekkür ederiz. Şikayetiniz bizlere ulaştı. Sizinle en kısa sürede iletişime geçeceğiz. Ürün ve hizmetlerimizle ilgili her türlü bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi öncelikle [email protected] kanalıyla bizlere iletmenizi rica ederiz. Arçelik ailesi olarak sağlık ve mutluluk dolu günler dileriz. 7/24 yanınızdayız, mutluluğunuz için buradayız. Arçelik A.Ş. Tüketici Hizmetleri 444 0 888 / 0850 210 08 88 www.arcelik.com.tr

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön