26 Şubat 2013

Arçelik Koku Sorununu Çözemedi!

2010 senesinde almış olduğum Arçelik derin dondurucu buzdolabı aldıktan 1 sene sonra koku üretmeye başladı defalarca servis çağırmamıza rağmen sorun çözülmedi. servislerde mühendis e kadar insanlar sorunu çözmeyi denedi ama başaramadı.


Ben değiştirilmesini talep etmeme rağmen defalarca servis gönderip bir takım çözümü olmayan uygulamalarda bulundular. bence bu sorun çözülmez,çünkü dolabın yapısı kalitesiz plastikten ve bakteri üretmekte. yiyecekleri atmak zorunda kalıyoruz.


Arçelik yetkililerine sesleniyorum buzdolabının düzeleceği yok artık değiştirilmesini talep ediyorum eğer bu konuda bana yardımcı olmaz iseniz,her yerde Arçelik ürünlerini kullanmama kampanyası başlatacağım.

Serdar 207 Okunma

Cevaplar

  • Serdar11 Nisan 2013

    ayrıca; tekrardan sorun devam etmekte dediğimde ve değiştirme talep ettiğimde tüketici hakları na başvurmamı ondan sonra ne yapacaklarsa yapacaklarını ilettiler. bizi bu kadar yormanın ve zamanımızı almalarının ne gereği var ama anladığım kadarı ile bizi yokuşa sürmek bezdirmek ve istediğimizi yapmamak amaçları bu . dediğim gibi artık her kese başıma gelen bu sorunu anlatacağım ve arçelik ürünlerini almamamalarını söyleyeceğim. benim bütün beyaz esyam ve mutfak malzemelerim arçelik ama bir daha arçelik almam çünkü enayi yerine koyuluyoruz. saygılarımızla serdar ateş

  • Arçelik Temsilcisi26 Şubat 2013

    İlginiz için teşekkür ediyoruz Tüketicimizin başvurusuyla ilgili gerekli işlemler başlatılmıştır. ARÇELİK AŞ. TÜKETİCİ HİZMETLERİ 444 0 888 www.arcelik.com

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön