24 Ocak 2019
#11491614

Arçelik Klima Dışarıdaki Tüm Kokuları Eve Alıyor!

2018 Mart ayında aldığımız Arçelik marka klimayı kullanmaya başladığımızdan beri evde aşırı derecede yemek kokusu gelmeye başladı, bahsettiğim koku hafif bir koku değil, salonda oturamıyoruz o kadar şiddetli koku geliyor, klimanın yanına gittiğimde ise kokudan durulmuyor, odayı bir saat havalandırıyoruz ancak ondan sonra girebiliyoruz odaya tabi yaz aylarında böyle idare ettik ama kış ayları kabus oldu.


Servis çağırdık, geldi baktı ve klima dış ünitesinin yanında yan apartmanın mutfak bacası olduğunu ve dış ünitenin bu kokuyu eve çektiğini söyledi ve iç ünitenin içine küçük bir koku koyup gitti. Tabi ki en ufak bir faydası olmadı bu durumun.


Klima dış ünitesini ben monte etmedim oraya, Arçelik klima yetkili personeli yaptı bu işin ustası da yetkili servisi de sizsiniz sanıyordum ama görünüyor ki işine hakim değil personeliniz, eğer gerçekten ustalığı olsa, o dış üniteyi monte ederken sorunu görüp dış üniteyi başka bir notaya monte ederdi veya artık çözümü ne ise onu yapardı, ayrıca klimayı satarken, gelelim keşif yapalım diyorsunuz, keşif denilen şey tam da bu durum yaşanmasın diye önüne geçmek değil mi?


Siz Arçelik olarak personelinize eğitim vermiyor musunuz, veriyorsanız bu durum ne açıklar mısınız, personeliniz başta savma iş mi yapıyor bir an önce işimi bitirip gideyim mi diyor.


Biz aylardır mağdur durumdayız tabi ki hakkımızı arayacağız, hemen Tüketici Mahkemesi'ne gidip klimanın iadesi ve haklarımızı talep edeceğiz ve bu durumu sosyal medyadan kamuoyuna duyuracağız.

Fatih Fatih 2.926 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • Arçelik Temsilcisi24 Ocak 2019

    Sevgili müşterimiz Öncelikle Firmamıza gösterdiğiniz ilgiye teşekkür ederiz. Şikayetiniz bizlere ulaştı. Sizinle en kısa sürede iletişime geçeceğiz. Ürün ve hizmetlerimizle ilgili her türlü bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi öncelikle [email protected] kanalıyla bizlere iletmenizi rica ederiz. Arçelik ailesi olarak sağlık ve mutluluk dolu günler dileriz. 7/24 yanınızdayız, mutluluğunuz için buradayız. Arçelik Müşteri İletişim Merkezi 444 0 888 / 0850 210 08 88

Ziyaretçi Yorumları