12 Haziran 2013

Arçelik Kart Arızası!

Bulaşık makinamın çalışmamasından dolayı çağrı merkezini aradım. Servis yönlendirildi ve makinanın kartının arızalandığı , garanti kapsamında değiştirilmesi gerektiği bildirildi. Kartın siparişi verildi ve tam 3 hafta sonunda her gün telefon açıp sormam sonucunda kart ulaştı.


Servis kartı takmak için evime geldi. Kart takıldı fakat kontrol yapılmadan gidilmek istendi. Bizim kontrol etmemiz neticesinde makina yine çalışmadı. Sebebini sorduğumuzda ana kartın arızalı olduğunu ifade ettiler. Halen bulaşık makinamı kullanamaz durumdayım.

Kadir 409 Okunma

Cevaplar

  • Kadir17 Haziran 2013

    Şikayetimden hemen sonra firma ilgi ve alakası yüksekti. Fakat tam 1 ay bulaşık makinanasıs geçirdim. Evdeki yeni bebeğim ve gelen misafirler ie zor oldu. Müdahale süresinin bu kadar uzun olmaması gerekirdi. Bu mağduriyetimi giderilecek bir şey yapılmadı. Arçelik ürünleri eskisi kadar dayanık değil. Bundan sonrada bu markayı tercih etmeyeceğim.

  • Arçelik Temsilcisi12 Haziran 2013

    İlginiz için teşekkür ediyoruz Tüketicimizin başvurusuyla ilgili gerekli işlemler başlatılmıştır. ARÇELİK AŞ. TÜKETİCİ HİZMETLERİ 444 0 888 www.arcelik.com

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön