03 Haziran 2015
Yorum Yap
#3283463

Arçelik Kahve Makinesi Telve İle Ütü mü Yapmam Gerekiyor?

Yaklaşık 9 ay önce aldığım ikili telve kahve makinesi, üç kez servise götürüldü. Temiz kullanım, günde max. 2 kez çalıştırılmasına (bu şekilde max. 6 fincan kahve yapılıyor) karşın, sürekli arıza vermesinden gerçekten sıkıldım. İş yerimde aynı makine kullanılıyor ve o da sürekli arıza yapıyor. Servis her seferinde kalibrasyon ayarı yapıldı deyip makineyi geri veriyor. Şikayet hattını kaç kez arayıp İzmir bölgeye şikayette bulunduğumu hatırlamıyorum. Her defasında şikayetim sözde not alınıyor. Tahminlerime göre, şikayetimi suya yazıyorlar. Çünkü hiçbir şekilde dönüş alamıyorum. Kahve makinesi kahve yapmıyorsa ne yapar? İnsan umut ettiği sürece yaşar diyerek bekliyoruz.

Candide 1.469 Okunma

Cevaplar

  • Candide'nin Teşekkür Mesajı09 Haziran 2015

    Arçelik aş adına yardımcı olmak için çabalayan, ses tonunu saygı çerçevesinde iletişim sona erene kadar muhafaza eden, şikayet ile ilgili olarak müşteri ile empati kurmayı başaran "tek" yetkili tuğba HANIM'a çok teşekkür ediyorum. Firma her ne kadar ayıplı ürününü ısrarla! Ve prestijlerine yakışmayacak şekilde müşterisinde bırakmaya çalışsa da tuğba hanım üstün iletişim çabası ile sorunu çözmeye, çözüm ortağı olmaya devam etmektedir. Bu bağlamda Arçelik aş. Çalışanlarından sadece tuğba HANIM'a müteşekkirim.

  • Arçelik Temsilcisi03 Haziran 2015

    Değerli Müşterimiz, Öncelikle Firmamıza gösterdiğiniz ilgiye teşekkür ederiz. Başvurunuzla ilgili olarak özel müşteri danışmanımız sizinle irtibata geçecektir. Ürün ve hizmetlerimizle ilgili her türlü bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi öncelikle [email protected] kanalıyla bizlere iletmenizi rica ederiz. Ayrıca tüm başvurularınız için Türkiye’nin her yerinden, 444 0 888 / 0850 210 08 88 Arçelik Çağrı Merkezimiz 7 gün 24 saat hizmetinizdedir. Durumu bilgilerinize sunar, sağlık ve mutluluk dolu günler dileriz. Arçelik A.Ş. Tüketici Hizmetleri 444 0 888 / 0850 210 08 88 www.arcelik.com.tr

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler