10 Ağustos
#12420158

Arçelik Kahve Makinesi Kırmızı Işık Hatası!

Arçelik k3190p kahve makinesi modeli. Çok sık kullanmamıza rağmen, ilk tek hazne sonra garantisi bitince iki hazne birden kırmızı ışık hatası veriyor ve üzerine tekrar su ekliyor. Servis milleti yanıltmak için var sanırım yazık. Kullanmamak için kahve Makinesi almışız aylardır mutfağımızın baş köşesinde bir biblo gibi öylece. Ürününüzün arkasında durun lütfen.

Turgut Turgut 1.509 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

 • Turgut18 Ağustos

  Ne zaman iletişime geçeceksiniz. Kahve makinesi çürüğünce mi?

 • Turgut15 Ağustos

  Daha önce şikayetimi burada dile getirdim bırakın çözümü aramadılar bile. Arçelik k3190p kahve makinesi modelini aldık. Onlarca yorum okudum hepsinin sorunu kırmızı ışık hatası ve sonrası ekstradan cihazın fincana su eklemesi, belli ki kronik sorun servisleri desen milletin mağduriyetine mağduriyet ekleme derdinde. Bir daha Arçelik mi asla.

 • Turgut13 Ağustos

  Sabah 8 gibi arandım ama uyuyor olduğum için cevap veremedim ve tarafıma tekrar dönüş yapılmadı. Tek aramalık sanırım

 • Arçelik Temsilcisi10 Ağustos

  Sevgili müşterimiz Öncelikle Firmamıza gösterdiğiniz ilgiye teşekkür ederiz. Şikayetiniz bizlere ulaştı. Sizinle en kısa sürede iletişime geçeceğiz. Ürün ve hizmetlerimizle ilgili her türlü bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi öncelikle [email protected] kanalıyla bizlere iletmenizi rica ederiz. Arçelik ailesi olarak sağlık ve mutluluk dolu günler dileriz. 7/24 yanınızdayız, mutluluğunuz için buradayız. Arçelik Müşteri İletişim Merkezi 444 0 888

Ziyaretçi Yorumları