06 Ağustos 2018
Yorum Yap
#10751307

Arçelik Kahve Makinesi Deforme Oldu!

Arçelik marka K3400 Türk kahve makinesi kendinden su alması nedeni ile tercih ettik ve aldık. İlk 15 günden sonra makine cezve içi kararmaya başladı, şaşırdık çünkü daha önce kullandığımız
Touch Me marka kahve makinesi 3 yıldır kullanıyoruz kahveyi yapıp sadece suda yıkıyoruz hiçbir problem yok tertemiz
fakat Arçelik makine cezve içi sürekli kararıyor illa fırça ve kimyasalla temizlenebiliyor, acaba su mu dedik su markalarını değiştirdik aynı daha sonra pişirme yeri nokta nokta kararmaya başladı ve kararma büyüdü oraya hiçbir şekilde su değmiyor
tesadüf arkadaşlar geldi konu açılınca bizim makinede da oldu gittik servis hemen tabanını değiştirdi, cezveyi yeniledi dedi eski tabandan farklı bir taban dediler.


Beylikdüzü servisi söylediler aldım makineyi götürdüm bir dakika dediler bir 20 yaşlarında biri geldi dinledi baktı bunda bir şey yok pas sökücü ve yağ sökücü ile temizleyin dedi su değmeyen yeri 444 aradım başka servise götürün dedi.


Büyükçekmece servise götürdüm aradan 6 gün geçti aradım temizledik gelin alın dediler temizlemeyi ben de biliyorum bu oluşuyor sacın da bir problem var arkadaşın ki değişmiş şimdi rahat diyorum hayır garantiye girmez dedi, o zaman yasal geri iade hakkım var geri alın dedim ona da hayır dediler.


Ben yine 4444 aradım ya değiştirin ya da yasal hakkım iade alın dedim evde 50₺ cezvede problem yok 569₺ aldığım bu makine problem ve sahip çıkan yok.


Zaten bu şikayetten de sonuç alamaz isem Tüketici Mahkemesi ve tüm hukuksal hakkımı kullanacağım, daha beni arayacaklar 20 gün oldu iade süremi doldurmaya çalışıyorlarsa, bir ay önce istedim kendilerini kandırırlar.

Mimar Mimar 1.824 Okunma

Cevaplar

  • Arçelik Temsilcisi06 Ağustos 2018

    Sevgili müşterimiz Öncelikle Firmamıza gösterdiğiniz ilgiye teşekkür ederiz. Şikayetiniz bizlere ulaştı. Sizinle en kısa sürede iletişime geçeceğiz. Ürün ve hizmetlerimizle ilgili her türlü bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi öncelikle [email protected] kanalıyla bizlere iletmenizi rica ederiz. Arçelik ailesi olarak sağlık ve mutluluk dolu günler dileriz. 7/24 yanınızdayız, mutluluğunuz için buradayız. Arçelik Müşteri İletişim Merkezi 444 0 888 / 0850 210 08 88 www.arcelik.com.tr

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler