23 Mayıs
Yorum Yap
#10474370

Arçelik Kahve Makinesi Arızası ve Tamir Ücreti!

Arçelik çift gözlü kahve makinem garanti süresi içinde iki sefer servis gördü. Sonrasında bir iki sefer daha servise götürdüm, uygun sayılabilecek rakamlara tamiri yapıldı. Ama bu son gidişinde servise tam 19 günde kahve makinesinin sorununu tespit ettiler. (Sanırsınız uzay mekiği.) Telefon ile arayan servis yetkilisi servis ücretinin 275 TL olduğunu ve onay verirsem tamir edileceğini söyledi. 19 gün sonra arandığıma mı kızayım yoksa 275 TL'ye mi kızayım bilemedim. Arçelik ürünleri tam bir fiyasko. Şikayetçiyim Arçelik senden.

Aziz 1.935 Okunma

Cevaplar

  • Aziz26 Mayıs

    Bahsettiğiniz gibi genel müdürlük tarafından arandım. Tarafıma açıklama yapmaya çalışıldı, fakat ikna olmadım. Basit bir kahve makinesi için neden 19 gün bekletildiğimi öğrenemedim. Yani sıra tarafıma teslim edilen cihazın bana ait cihaz olup olmadığını nasıl bilebilirim sorusuna verilen cevap cihazın fotoğrafının çekilip çekilmediği oldu. Sanırım herkes servise verdiği cihazı ile bir selfie yapmak zorunda Arçelik bunu bile garanti edemiyor. Teşekkürler.

  • Arçelik Temsilcisi24 Mayıs

    Sevgili müşterimiz Öncelikle Firmamıza gösterdiğiniz ilgiye teşekkür ederiz. Şikayetiniz bizlere ulaştı. Sizinle en kısa sürede iletişime geçeceğiz. Ürün ve hizmetlerimizle ilgili her türlü bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi öncelikle [email protected] kanalıyla bizlere iletmenizi rica ederiz. Arçelik ailesi olarak sağlık ve mutluluk dolu günler dileriz. 7/24 yanınızdayız, mutluluğunuz için buradayız. Arçelik A.Ş. Tüketici Hizmetleri 444 0 888 / 0850 210 08 88 www.arcelik.com.tr

Ziyaretçi Yorumları