29 Mart 2013 #1711920

Arçelik İyi Yıkamayan Bulaşık Makinesi!

Mayıs 2012 de aldığım 6263 HT makinam iyi yıkamıyor. Özellikle cam eşyalarımı tekrar elde yıkamak zorunda kalıyorum. Cam olduğu için iyi yıkanmadığı apaçık belli oluyor. 3-4 kez servis çağırdım saydam kapak takarak kontrol ettiler, arıza yok, toz deterjan kullanın, yoğun programı kullanın, makina içini temizleme deterjanı kullanın dediler, hepsini yaptım sonuç değişmedi.


Bulaşıkları fırçalayarak, temiz şekilde koyuyorum, hep yoğun programda yıkıyorum yine de kirli çıkıyor. Önceki makinem de Arçelik'ti ve çok memnundum. Arçelik merkeze de mail attım, yine aynı servis geldi, bu mak. lar su tasarruflu dediler, (su tasarruflu olunca kirli mi çıkar)ama bulaşıklar yine kirli. Servis çok nazik ama bulaşıklar kirli.

Nevin 130 Okunma

Cevaplar

  • Nevin24 Nisan 2013

    Sorunun kullandığım deterjan, parlatıcı,tuzun tarihine bağlı olduğunu söylediler.(Deterjanım mart 2012 tarihli).Bir iki ay önce üretilen deterjan vb. kullanırsam sorun kalmazmış.İyi ama ben ve çevrem daha önceden niye bu tür sorun yaşamadık.Piyasaya da baktım, 1-2 ay önceki tarihli deterjan sadece bir markette gördüm.Ayrıca bu sefer daha önce de geldikleri için servis ücreti aldılar, ama aynı şikayetim daha önce geldiklerin de de çözülmemişti ki.

  • Arçelik Temsilcisi29 Mart 2013

    İlginiz için teşekkür ediyoruz Tüketicimizin başvurusuyla ilgili gerekli işlemler başlatılmıştır. ARÇELİK AŞ. TÜKETİCİ HİZMETLERİ 444 0 888 www.arcelik.com

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön