31 Ocak 2014 #2267401

Arçelik İndüksiyonlu Ocak Hakkında Yeterli Bilgi Vermiyor

Arçelik Yetkili Bayii olan Altın Mobilya'nın kurduğu Hepsinialalım.com'dan aldığım Arçelik marka ankastre Ol 636 model ocak hakkında ne ilgili bayi, ne de Arçelik'in internet sitesi, ne de kullanma kılavuzunda yeterli bilgi bulunmaması sebebiyle mağdur oldum.


İndüksiyonlu ocak olması sebebiyle evimdeki hiçbir tencere hem de tava (Seramik, teflon, Çelik Tencere) kullanılamıyor. Bu konuda uyarılmadığım için evde şu an ocak kullanılmadan duruyor. Piknik tüpü ile evde yemeklerimizi pişiriyoruz. Arçelik'e ait ilgili ürünün 28 sayfalık kullanma kılavuzunun 21. sayfasında oldukça yetersiz bilgi bulunmaktadır. Ne Arçelik, ne Altın Mobilya, ne de Hepsinialalım bu konuda hiç yardımcı olmuyor .

Korhan 413 Okunma

Cevaplar

  • Korhan04 Şubat 2014

    Bugün 4440888'i arayalı tam 10 gün oldu, ama hala arayan olmadı. hergün arıyorum " geri dönüş yapılması için notunuzu iletiyorum" diyorlar. Hala arayan soran yok.

  • Korhan03 Şubat 2014

    Kesinlikle benimle kimse görüşmedi, bana geri dönen olmadı. Kurumsallık anlayışı Koç Grubunun bu olamaz. Holding internet sitesine de bu durumu paylaşacağım

  • Arçelik Temsilcisi31 Ocak 2014

    İlginiz için teşekkür ediyoruz Tüketicimizin başvurusuyla ilgili gerekli işlemler başlatılmıştır. ARÇELİK AŞ. TÜKETİCİ HİZMETLERİ 444 0 888 www.arcelik.com

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön