20 Ocak 2014 #2245088

Arçelik Hediye Mikrodalga Fırınımı Vermiyor!

18.01.2014 günü İzmir/Gaziemir/Merkez Arçelik mağazasından 0705 YDGEI Ocak + P30 YEI Davlumbaz + 9771 DGI/SI fırın + 2476 CEI buzdolabı satın aldım(teslimat daha yapılmadı). Yarısı nakit/yarısı tek çekim yaptığım için 300 TL indirim yaptılar. Ekte de göreceğiniz gibi sonrasında öğrendim ki davlumbaz seti alana mikrodalga hediye veriyorlarmış. Bunu istediğimde "Size zaten indirim yaptık mikrodalgayı vermeyiz" dediler. Fakat bana yapılan 300 TL indirim nakit ödeme içindi. Keza bahsedilen mikrodalga 400 TL


Ben kandırıldığımı düşünüyorum. Kampanyada söylenen 3 ürünü aldım ve kampanyadaki hakkım olan mikrodalga fırının bana verilmesini istiyorum. Aksi bir hareket tüketiciyi kandırmak değilde nedir?

Cahit 809 Okunma

Cevaplar

  • Cahit23 Ocak 2014

    Arçelik'in "gerekli işlemler başlatılmıştır" mesajına rağmen tenezzül edipte herhangi bir bilgilendirme yapmadığı için müsteri hizmetlerini arayıp durumu tekrar anlattım. "Bayimiz size gerekli indirimi yaptı, o yüzden hediyeyi alma hakkınız yok!" yanıtını aldık. Peki sevgili Arçelik, bayiniz bana bu ürünleri alırken hediye üründen bahsetti mi? Peki bayiniz size, hediye ürün için gereken Ankastre setin yanında birde 2800TL lik buzdolabını aldığımı ve nakit ödeme yaptığım için indirim yaptığını söyledi mi? Tabiki söylemiştir(!) ama sanırım bu şirket politikanız çünkü ŞikayetVar sayesinde öğrendik ki bu Arçelik'in ilk hediye vermeyişi değilmiş.(Tesadüfe bakın o şikayetin başlığı bile aynı!) http://www.sikayetvar.com/sikayet/detay/2110907/arcelik-hediye-mikrodalga-firini-vermedi Son olarak Klas paketindeki Arçelik 2476 CEI buzdolabı, kutusundan çıkar çıkmaz servis elemanının elinde kaldı ve asansörlü rafı bozuldu. Telefondaki görevli "Hediyeniz konusunda size yardım edeceğim" demişti, ben sizden herhangi bir yardım beklemiyorum, sizden broşürünüzde yazan ve benim hakkım olan hediyeyi vermenizi ve satın aldığım ürününlerde de biraz olsun kalite bekliyorum.

  • Cahit22 Ocak 2014

    Arçelik'in yukarıdaki mesajına rağmen tenezzül edipte herhangi bir bilgilendirme yapmadığı için müsteri hizmetlerini arayıp durumu tekrar anlattım. "Bayimiz size gerekli indirimi yaptı, o yüzden hediyeyi alma hakkınız yok!" yanıtını aldık. Peki sevgili Arçelik, bayiniz bana bu ürünleri alırken hediye üründen bahsetti mi? Peki bayiniz size, hediye ürün için gereken Ankastre setin yanında birde 2800TL lik buzdolabını aldığımı ve nakit ödeme yaptığım için indirim yaptığını söyledi mi? Tabiki söylemiştir(!) ama sanırım bu şirket politikanız çünkü ŞikayetVar sayesinde öğrendik ki bu Arçelik'in ilk hediye vermeyişi değilmiş.(Tesadüfe bakın o şikayetin başlığı bile aynı!) http://www.sikayetvar.com/sikayet/detay/2110907/arcelik-hediye-mikrodalga-firini-vermedi Son olarak, servis kayıtlarınızı inceleyebilirsiniz, Klas paketindeki Arçelik 2476 CEI buzdolabı, kutusundan çıkar çıkmaz servis elemanının elinde kaldı ve asansörlü rafı bozuldu. Telefondaki görevliniz "Hediyeniz konusunda size yardım edeceğim" demişti, ben sizden herhangi bir yardım beklemiyorum, sizden broşürünüzde yazan ve benim hakkım olan hediyeyi vermenizi ve satın aldığım ürününlerde de biraz olsun kalite bekliyorum. Umarım zahmet edip beni bilgilendirirsiniz ve bu sorunu bir çözüme kavuştururuz, aksi durumda lütfen sizden aldığım tüm ürünleri garanti kapsamında gelip geri alın ve paramıda geri verin.

  • Arçelik Temsilcisi20 Ocak 2014

    İlginiz için teşekkür ediyoruz Tüketicimizin başvurusuyla ilgili gerekli işlemler başlatılmıştır. ARÇELİK AŞ. TÜKETİCİ HİZMETLERİ 444 0 888 www.arcelik.com

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön