13 Şubat 2013

Arçelik Gürültü Sorununu Çözemiyor!

Garantisi varken ana kartı 2 kez değiştirdiler. Garantisi bitti hala aynı hata mesajını veriyor ve çok gürültülü çalışıyor. Bir hafta önce tekrar servis çağırdık baktılar komple içi değişmesi gerekiyormuş ücretini bizim karşılamamız gerekiyor tabi ki.


Bozuk makineyi sattılar, bir kaç kez sadece garanti süresini idare edecek kadar tamir ettiler. Değişim yapılmasını istedim bölge müd. değerlendirip dönecek dediler. Hiç kimse dönmedi. Ben tekrar aradım, değişim olmayacağı bilgisi size şu tarihte verildi dendi. O tarihte cep telefonumda sadece bir tane cevapsız çağrı vardı. Bana veya aileden hiç kimseye bilgi verilmedi.

Beytullah 160 Okunma

Cevaplar

  • Beytullah15 Şubat 2013

    Gerekli işlemleri başlatmışlar, değişim yapılamıyacağı kararını vermişler ama bir zahmet bana bilgi vermiyorlar. Kendim arayıp çağrı merkezinden öğreniyorum. 2002 yılında üretimi bittiği için değişimi yapılamazmış. Ben makineyi 2008 yılında kurdurdum. Ozaman tamir edin.

  • Arçelik Temsilcisi13 Şubat 2013

    İlginiz için teşekkür ediyoruz Tüketicimizin başvurusuyla ilgili gerekli işlemler başlatılmıştır. ARÇELİK AŞ. TÜKETİCİ HİZMETLERİ 444 0 888 www.arcelik.com

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön