29 Ocak 2014

Arçelik Garanti Uzatma İşlemini İptal Etti

2 ay önce Arçelik'in kendi internet sitesi üzerinden bir 5797 NHI model bir buzdolabı aldım,ertesi hafta garanti süresini 7 yıla çıkarmak için Koçtaş Yenibosna'daki Arçelik'e giderek işlemimi gerçekleştirdim. İki hafta önce mağazadan aranarak, sonradan yapılan kontrole göre internet alımı olduğu için sistemden fatura görünmediğinden garantimin iptal edildiğini söylediler. Buna itiraz ettim, çünkü yapılmış bir işlemim olduğu halde yok sayılıyor ve ek garanti süresi olan 1 ay da geçmiş olduğundan yeniden garanti yaptırmam olanaksız hale geliyor. Çağrı merkezini de aradım ama hiçbir geri dönüş yapılmadı. Konuyu çözecek bir muhatap bulamıyorum. Kimse konuyla ilgilenmiyor?

Özge 342 Okunma

Cevaplar

  • Özge03 Şubat 2014

    29 OCAKTAN beri şikayetimle ilgili gerekli işlemlerin başlatıldığı belirtilmiş olmasına rağmen konuyla ilgili firmadan hiçbir şekilde aranmadım ve tarafıma bir bilgilendirme yapılmadı. Şikayet sürecimin değerlendirilmesine ilişkin anlketi şikayetim halen devam ettiği için dolduramıyorum.

  • Arçelik Temsilcisi29 Ocak 2014

    İlginiz için teşekkür ediyoruz Tüketicimizin başvurusuyla ilgili gerekli işlemler başlatılmıştır. ARÇELİK AŞ. TÜKETİCİ HİZMETLERİ 444 0 888 www.arcelik.com

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön