14 Ocak
#13446562

Arçelik Garanti Sokulmayan Süpürge

22/12/2018 tarihinde aldığım s7564 toz torbasız süpürgemin fırça tekerleği 11/01/2020 tarihinde plastik kısmından kırıldı. Serviste müşteri hizmetleri de henüz ürünün kırılma şeklini görmeden garantiye girmez bilgisi verdi. Sebepte ürünün aksesuarları garantiye girmezmiş.


Ayrıca kırılan kısım bence aksesuar değil süpürgenin fırçası, zaten fırçası olmadan süpürge yapılamaz sanırım. Kırılan kısım sap değil ya da boya kalkması değil.Ben yıllardır sadık bir Arçelik kullanıcısıyken böyle bir cevap ve saçma gerekçe duymak canımı çok sıktı.


Bu durumun takipçisi olacağımı olumlu bir cevap almazsam zaten şikayette bulunduğum Tüketici Hakları Hakem Heyeti haricinde çeşitli yasal haklarımı kullanacağımı da belirtmek isterim.

Olcay Olcay 482 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • Olcay14 Ocak

    Aldığım cevap ya da beni aramanız beni tatmin etmedi. Sorunuma çözüm bulunmadı. Zaten çözüm olmayacaksınız gereksiz dönüş yapmamalısınız. Bende bir müşteri temsilcisi ve satış sonrası destek ekibi olmamdan kaynaklı tüketici olarak haklarımı çok iyi biliyorum. Tüm Arçelik şikayetlerini okudum ve benim gibi mağdur edilmiş bir sürü tüketici gördüm. Yazık yerli üretim ve teknik servis ağı çok diye sizi tercih ettim ama hata kocaman bir hata yapmışım. Blöf yapmıyorum gerçek anlamda hakkımı arayacağım. Ha bir de şu dikkatimi çekti ; Aksesuarlar garanti kapsamı dışındadır deyip garanti soktuğunuz ürünlerde var. Kendi işleyiş şeklinizi bile bilmiyorsunuz ya da işinize geldiği gibi davranıyorsunuz. Sorunumla olumlu şekilde ilgilenirseniz şikayetimi geri alırım.

  • Arçelik Temsilcisi14 Ocak

    Sevgili müşterimiz , Öncelikle Firmamıza gösterdiğiniz ilgiye teşekkür ederiz. Şikayetiniz bizlere ulaştı. Sizinle en kısa sürede iletişime geçeceğiz. Ürün ve hizmetlerimizle ilgili her türlü bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi öncelikle [email protected] kanalıyla bizlere iletmenizi rica ederiz. Arçelik ailesi olarak sağlık ve mutluluk dolu günler dileriz. 7/24 yanınızdayız, mutluluğunuz için buradayız. Arçelik Müşteri İletişim Merkezi 444 0 888

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler