28 Ekim 2016 #6801190

Arçelik Garanti Hakkımızı Devam Ederken Para Talebinde Bulunuyor!

Arçelik'ten almış olduğumuz ve garanti bitimine daha 1 yıl olan klimamızda 4 aydır soğutmama/ısıtmama problemi yaşamaktayız. Defalarca servis gelmiş, gazi bittiği söylenip gaz basılmıştır. Sorun devam edince bağlantı boruları değiştirilmiş, sorun çözülmemiştir. Bunun üzerine klima dış üniteyle birlikte sökülüp götürülmüş,2 hafta sonra tamir edildiği söylenerek geri getirilmiş, problemin dış ünitedeki gaz kaçağı olduğu söylenmiştir. Fakat ertesi gün yine bozulmuştur. Tekrar gelen servis yine gazının olmadığını söylemiştir. Biz bu noktada, sözleşme hakkımız olan,3 ay üst üste aynı sorun yaşanan ve garantisi devam eden ürünün yenisiyle değiştirilmesi hakkımızı kullanmak istedik. Zuhuratbaba şubesi değiştirme işleminin ancak bir ücret karşılığında yapılabileceğini söyledi. Garantisi devam eden ve eşyanın kendisinden kaynaklanan sorun için neden ödeme yapmak zorundayım ve bu ödeme kimin cebine girecek!

Meryem 1.799 Okunma

Cevaplar

  • Meryem'in Teşekkür Mesajı01 Kasım 2016

    Genel müdürlük adına arayan, ismini maalesef hatırlayamadığım çalışan tarafından problemim çözülmüştür. Tesekkür ederim.

  • Arçelik Temsilcisi28 Ekim 2016

    Değerli Müşterimiz, Öncelikle Firmamıza gösterdiğiniz ilgiye teşekkür ederiz. Başvurunuzla ilgili olarak özel müşteri danışmanımız sizinle irtibata geçecektir. Ürün ve hizmetlerimizle ilgili her türlü bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi öncelikle [email protected] kanalıyla bizlere iletmenizi rica ederiz. Ayrıca tüm başvurularınız için Türkiye’nin her yerinden, 444 0 888 / 0850 210 08 88 Arçelik Çağrı Merkezimiz 7 gün 24 saat hizmetinizdedir. Durumu bilgilerinize sunar, sağlık ve mutluluk dolu günler dileriz. Arçelik A.Ş. Tüketici Hizmetleri 444 0 888 / 0850 210 08 88 www.arcelik.com.tr

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön