20 Ağustos 2019
#12459001

Arçelik Firması Ve Servisi Beni Mağdur Etti

Arçelik marka 12000 BTU klimam ilk aldığım günden beri su damlatıyor. Yetkili servisi çağırdım bazı parçalarını değiştirdiler,fakat sorun devam etti.Şu anda garantisi bitti ama şikayetim bitmedi servisi tekrar çağırdım bir çözüm bulamadılar. Daha garantisi varken çözmediler şimdi de garanti bitti diyorlar. Aynı şekilde yaklaşık bir buçuk yıl önce Arçelik buzdolabım soğutmamaya başladı. Servisten gelip dolabın kartını değiştirdiler bir ay tamir edilmesini bekledik. Yine buzdolabım düzelmedi.


Bir yıldan fazladır bütün gıdalarım buzdolabımda hemen büzülüyor. Bir ay önce yetkili servisi yeniden çağırdık artık bu iki cihazın arızalı olmasından sıkıldık tamirde edemiyorsunuz madem bu iki ürünü ücretli olarak değiştirelim dedik ama Arçelik bu duruma olumsuz yanıt verdi. Ben Arçelik'in kalitesine güvendiğim için evdeki bütün eşyalarımı Arçelik aldım fakat benim sorunuma bir türlü çare bulamayan bir servisi var üstelik garantisi varken yapmıyor sonrada aynı sorun var deyince garanti bitti diyor.


Buzdolabım içinde aynı şekilde sorun kartta falan değilmiş servisten gelen son kişi böyle söyledi. Mardin Artuklu ilçesinde oturuyorum Ravza Caddesi'nde bulunan Arçelik servisi iki cihazımı da yapmadı. Ben Arçelik'in yıllardır müşterisiyim ama müşteri memnuniyeti diye bir şey yok galiba neden ücretli değişim talebimi reddetti. Sorunumun bir şekilde çözülmesini istiyorum bu kadar güçlü bir firmadan yardım bekliyorum.

Lokman Lokman 3.192 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • Arçelik Temsilcisi20 Ağustos 2019

    Sevgili müşterimiz Öncelikle Firmamıza gösterdiğiniz ilgiye teşekkür ederiz. Şikayetiniz bizlere ulaştı. Sizinle en kısa sürede iletişime geçeceğiz. Ürün ve hizmetlerimizle ilgili her türlü bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi öncelikle [email protected] kanalıyla bizlere iletmenizi rica ederiz. Arçelik ailesi olarak sağlık ve mutluluk dolu günler dileriz. 7/24 yanınızdayız, mutluluğunuz için buradayız. Arçelik Müşteri İletişim Merkezi 444 0 888

Ziyaretçi Yorumları