26 Mart 2013 #1706694

Arçelik Fırının Boyası Kalktı Ama Servis İlgileniyor!

Arçelik marka fırınımızın fırın kapağının boyası döküldü. Servisi çağırdık 3 yıllık garanti süresi biteli 20 gün olduğu için bir şey yapamayacaklarını söylediler ve ücreti ile değiştirebileceklerini söylediler. Fırınımızı özellikle sorun çıkmasın diye en pahalısından aldık.


Ama 3 yıl gibi bir sürede boyasının dökülmesi üretim hatasıdır ve mağduriyetimiz giderilmelidir. Fırınımızı aldığımız günden beri 3 sefer çeşitli nedenlerle servise baktırdık. Yani pek memnun değiliz. Fırınımızın kapağındaki boya dökülme sorununun çözülmesini talep ediyoruz.

Mustafa 433 Okunma

Cevaplar

  • Mustafa01 Nisan 2013

    Yetkili servis geçen hafta telefon ile arayıp sorunumuzun giderileceğini söylemişti. Bugün itibariyle de gelip sorunumuzu tamamen çözdüler. Mağduriyetimizin giderilmesinden dolayı teşekkür ederiz Arçelik firmasına.

  • Mustafa26 Mart 2013

    Bugün arçelik servisi bizi aradı ve bizi şikayet etmişsiniz, garantiniz 25 gün önce bitmiş daha önce arasaydınız gibilerinden konuştu. Fırınımızdaki hatayı boya çiziği olarak yorumlamışlar. Çizmişsiniz diyorlar. Ancak resimde de görüneceği üzere çizik değil boya dökülmesi var ve bizden kaynaklı bir durum değil. Servis son olarak bizim yapabileceğimiz birşey yok dedi ve konuyu kapattı. Tebrik ediyorum kendilerini! Lütfen sorunumuzu çözünüz.

  • Arçelik Temsilcisi26 Mart 2013

    İlginiz için teşekkür ediyoruz Tüketicimizin başvurusuyla ilgili gerekli işlemler başlatılmıştır. ARÇELİK AŞ. TÜKETİCİ HİZMETLERİ 444 0 888 www.arcelik.com

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön