20 Mart 2013

Arçelik Fırın Sorununa Kullanıcı Hatası Diyor!

Daha önce kullandığım fırınım Arçelik olduğu için yenisini de Arçelikten almıştım ama çok pişman oldum; ilk iki ay içinde ocak kapağındaki fırından buhar gelen yer sarardığı için ve ocak üstü demirlerinin üzerindeki plastik parçalar ısıdan eridiği için servis tarafından değiştirildiler ama yine oldu.


Sonraki iki yıl içinde fırın kapağımın caminin içi (ben temizleyebilmek için oraya ulaşamıyorum) kirlendi, ocağın üzerindeki plastikler zaten çoktan eridi, fırın buharının çıktığı yerde boyası kavladı, döküldü, fırın içi lambası yandı, fırın kitapçığında verilen sürelerde pişirmiyor, tepsinin üstü eşit pişirmiyor kenarlardakiler yanıyor.

Ferhunde 274 Okunma

Cevaplar

  • Ferhunde20 Nisan 2013

    Arçelikle bu şikayeti yazdıktan sonra bir görüşmem olmadı, daha önceki görüşmemizde ücretli olarak fırın kapağını temizleyeceklerini söylediler.Fırın kapağının içine sızan yağlı buhar benim hatam mı, fırından çıkan buharın oluşturduğu boya kavlaması ve sararma benim mi hatam, anlayabilmiş değilim.Bir daha Arçelik almak mı tövbe, kimseye de tavsiye etmiyorum.

  • Arçelik Temsilcisi20 Mart 2013

    İlginiz için teşekkür ediyoruz Tüketicimizin başvurusuyla ilgili gerekli işlemler başlatılmıştır. ARÇELİK AŞ. TÜKETİCİ HİZMETLERİ 444 0 888 www.arcelik.com

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön