15 Mayıs 2018
Yorum Yap
#10445022

Arçelik Filtre Kahve Makinesi!

Arçelik'ten aldığımız filtre kahve makinesinin aralık ayında demlik olan cam kısmı kırıldı. Arçelik servisinden yedeğini temin etmek istedik. Ancak üretim yok dediler ve Nisan ayında üretilecek dediler. Yeni makine talep ettik bu seferde okulda kullanmak için aldınız dediler 180 lira istediler. Neyse Nisan ayını bekledik çaresiz. Şu an Mayıs 15'teyiz ve elimizde hala demlik kısmı yok. Üretimi yok. Yani elimizde bir filtre kahve makinesi var. Arçelik ürettiği makinenin yedek parçasını temin etmiyor ve çözüm üretmiyor. Marka değeri yerle bir.

Seyhmus Seyhmus 1.376 Okunma

Cevaplar

  • Seyhmus10 Haziran 2018

    Lütfen yedek parça temin ediniz. Kahve makinasının cam demliği. Şu an atıl durumda ve kullanamıyoruz

  • Seyhmus16 Mayıs 2018

    Evet iki defa Mersin yetkili servisi aradı. Ama o kadar. 5 ay önce aldığımız makinenin yedek parçası üretilmiyormuş. Elimizde hala bir filtre kahve makinesi var. Yok böyle bir şey. Olamaz yani. Müşteri temsilcisi 10 yıl temin edilmek zorunda diyor. Ama yetkili servis parçayı temin edemiyor. Bu servisle ilgili bir sorun değil Arçelik merkezle ilgili bir sorun.

  • Arçelik Temsilcisi16 Mayıs 2018

    Sevgili müşterimiz Öncelikle Firmamıza gösterdiğiniz ilgiye teşekkür ederiz. Şikayetiniz bizlere ulaştı. Sizinle en kısa sürede iletişime geçeceğiz. Ürün ve hizmetlerimizle ilgili her türlü bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi öncelikle [email protected] kanalıyla bizlere iletmenizi rica ederiz. Arçelik ailesi olarak sağlık ve mutluluk dolu günler dileriz. 7/24 yanınızdayız, mutluluğunuz için buradayız. Arçelik A.Ş. Tüketici Hizmetleri 444 0 888 / 0850 210 08 88 www.arcelik.com.tr

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler