15 Ekim 2016 #6692542

Arçelik Fabrika Hatası Ürün Değişimi

Arçelik buzdolabı aldım 3 yıl oldu. Aldığım ilk ve ikinci yıl buzdolabının motoru devamlı çalıştığı için servis istedik. Motoru değişti. Kapakları kabardı, alt kapağı değişti. Daha sonra alt bölmesinin soğutmadığı ve içerisindeki yiyeceklerin defalarca bozulduğunu gördük. Müşteri hizmetlerine bu ürünün değişimini bu ürünün fabrika hatalı olduğunu ifade etmeme rağmen ürünü tamir etme yönüne gidildi. Yine üçüncü yıl alt bölmenin soğutmadığını gördük. Servis istedik, gelen servis yetkilileri dolabın fişini çekerek ürünün işinin uzun olduğunu değişim olabileceğini ifade ettiler.


Arçelik müşteri hizmetlerini defalarca aradım ve bu akşam servis yetkilileri 600 TL ödemem sonucunda ürünün değişimini sağlayabileceklerini bildirdi. Nasıl oluyor da fabrika hatası olan bir ürünün üzerine 600 TL para isteniyor benden? Arçelik firması kendi hatası olan ürünün arkasında durmuyor. Müşteri memnun değil mağdur.

Hasan 721 Okunma

Cevaplar

  • Hasan20 Ekim 2016

    Hala nedense o müşteri danışmanınız benimle irtibata geçemedi.

  • Hasan17 Ekim 2016

    Konu ile ilgili hala atılmış bir adım yok 5-6 gündür evde buzdolabi kullanılamıyor bir evde buzdolabi olmadan nasıl bir hayat sürdürülebilir soruyorum size yazıklar olsun.

  • Arçelik Temsilcisi15 Ekim 2016

    Değerli Müşterimiz, Öncelikle Firmamıza gösterdiğiniz ilgiye teşekkür ederiz. Başvurunuzla ilgili olarak özel müşteri danışmanımız sizinle irtibata geçecektir. Ürün ve hizmetlerimizle ilgili her türlü bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi öncelikle [email protected] kanalıyla bizlere iletmenizi rica ederiz. Ayrıca tüm başvurularınız için Türkiye’nin her yerinden, 444 0 888 / 0850 210 08 88 Arçelik Çağrı Merkezimiz 7 gün 24 saat hizmetinizdedir. Durumu bilgilerinize sunar, sağlık ve mutluluk dolu günler dileriz. Arçelik A.Ş. Tüketici Hizmetleri 444 0 888 / 0850 210 08 88 www.arcelik.com.tr

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön