Arçelik Eski Klimamın Montajı

Ebru Ebru04 Temmuz 19:26

4. Katta oturuyorum ve havalar dolayısıyla eski oturduğum evden çıkartılan klimamı taktırmak istedim. Gelir gelmez takmamak için bahaneler üreten servis görevlileri bana ancak vinç tutmam halinde klimamı takabileceklerini canlarını tehlikeye atamayacaklarını söyleyip klimamı takmadan gittiler. Bir gün öncesi de alt komşum benim taktıracağım yere Vestel'den klima alıp taktırdı. Ben vinç getirtip takdırdıklarını da görmedim. Bilsem böyle sıkıntılı bir hizmet alacağımı klimamı Arçelik ten almazdım.

  • - Görüntüleme
  • 1Destekçi
  • 1Yorum

Cevaplar

profile-icon Ebru 4 hafta önce

Umarım yarın bu işi çözer Arçelik yoksa bir daha ne kendim ne çevreme Arçelik in ürettiği hiçbir ürünü aldırmam. Alt komşumun takılan kliması da fotoğraflarda mevcuttur. Benim taktırmak istediğim ve saatliği 5000 TL olan vinç hizmeti almam gereken yer de fotoğrafta mevcuttur.

profile-icon Ebru 04 Temmuz 20:20

Çözüm yok yarın hafta sonu ve ben hamileyim sıcakları 10 kat fazla hissediyorum. Beni 2 gündür mağdur ettiniz. Yazık Arçelik gibi bir firmaya yakışmadı.

Arçelik Logo Arçelik 04 Temmuz 20:03

Sevgili müşterimiz , Öncelikle Firmamıza gösterdiğiniz ilgiye teşekkür ederiz. Şikayetiniz bizlere ulaştı. Sizinle en kısa sürede iletişime geçeceğiz. Ürün ve hizmetlerimizle ilgili her türlü bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi öncelikle [email protected] kanalıyla bizlere iletmenizi rica ederiz. Arçelik ailesi olarak sağlık ve mutluluk dolu günler dileriz. 7/24 yanınızdayız, mutluluğunuz için buradayız. Arçelik Müşteri İletişim Merkezi 444 0 888 www.arcelik.com.tr

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

  • profile-icon Mesut 4 hafta önce  

    Herkese aynisini yapıyorlar kardeşim bana da aynisini yaptılar bu omurgasız kalitesiz firmadan evine tost makinesi bile almazsın daha iyi bir ders olmuştur

    • 1Destekçi

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler