04 Eylül 2013 #1992379

Arçelik Dolabım Su Akıtıyor!

Arçelik buzdolabımın dondurucu alt kısmından buzdolabı içerisine damlama şeklinde şu damlatmasıyla ,2011 yılının 9. ayında servise başvurarak dolabın garantisi dolduğundan parça ücretini ödeyerek servis parça değişimini yapmıştır.


Bu parça 2012 yılı 8. ayında tekrar aynı parça arıza verdiğinden dolabın içi su içerisinde kalmıştır. Bu parçada servis tarafından garanti kapsamında değiştirilmiştir.


Değişen parça için 1 yıl garantili dendi ancak şimdi aynı arıza tekrar etti, bu sefer değişen parçaya garanti vermediklerini ve 130 TL ye değiştirebileceklerini söylüyorlar. Her yıl bu parçayı ben değiştirmek zorunda kalacağım. Arçelik gibi ciddi bir kurumun mağduriyetim ile ilgileneceğini zannediyorum.

Tunahan 240 Okunma

Cevaplar

  • Tunahan07 Eylül 2013

    şu ana kadar bana hiç bir geri bildirim yapılmadı ilgilenen yok müşteri memnuniyeti diye milyonluk reklam yapıyorlar ama müşteri hiç umurlarında değil bidaha Arçelik mi? tövbe kesinlikle insan yerine bile koymuyorlar.sadece her şikayetin altına "Tüketicimizin başvurusuyla ilgili gerekli işlemler başlatılmıştır." yazıp hiçbir şey yapmayan büüüyüüük ARÇELİK

  • Arçelik Temsilcisi04 Eylül 2013

    İlginiz için teşekkür ediyoruz Tüketicimizin başvurusuyla ilgili gerekli işlemler başlatılmıştır. ARÇELİK AŞ. TÜKETİCİ HİZMETLERİ 444 0 888 www.arcelik.com

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön